Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok. Hogyan...

14 éves lány vagyok. Hogyan tanulhatnék mágiát? Szerintem megvan hozzá a képességem is.

Figyelt kérdés
Az egész 5-6 évesen kezdődött. Láttam már halottat. Azaz szellemet. Emlékszek mindenre mai napig. Megálmodtam rengetegszer a jövőt. Általában nem mindennapi dolgokat. Kiderítem az álmaimmal ha valamit titkolnak. Soha nem féltem ezektől. Nagyon érdekelnek a boszorkányságok. Anyukám is ilyen volt. Megálmodta a jövőt például egy halált. Mesélt nekem a dédiről is. De ô nem álmodott. Ő sikeresen megmondta mi lesz a jövőben. Valaki segítsen tanulni:) Hogy csináljam? Mit csináljak?

2017. ápr. 19. 11:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
30%
Pszichiatria
2017. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Ne nézz annyi Harry Potter filmet
2017. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Panka91 ***** válasza:
20%
Ha ilyen vagy eleve nem jo ha magiat tanulsz! Foleg, hogy olyan dolgokat szabadithatsz magadra amit nem akarsz. Az almok es szellemek csak egy dolog... De azontul sok minden van amirol fogalmad sincs es nem tudod hogy valojaban mi is a magia! Hidd el nem akarod!
2017. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 igen pont ezért szeretném ha mesélnének róla dolgokat,mert nem teljesen értem. Persze olvasok ezt azt a neten. De kíváncsi vagyok,érdekel.
2017. ápr. 19. 13:21
 5/17 anonim válasza:
19%
Nekem is van varazserom! Latom a jövőt, tudom befolyásolni az embereket, tudok gyógyítani, látok szellemeket, tudok gondolatokat küldeni másoknak. Írj, ha van kedved beszélgetni egy "olyannal", mint Te :)
2017. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Francnak írjon privátban, küldözgessetek egymás között szellempostást vagy csak gondolatokat, ha már ekkora hüly... izé, "mágikus képességűek" vagytok.
2017. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Amint megérsz rá, jelentkezni fog Mestered!

(Azért túlzásba ne vidd az érést, mert mester helyett pszichiáter fog jelentkezni!)

2017. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Olvass inkább a règi vudurol. Engem ez fogott .eg hogy elvileg halottakat ebresztettek fel es agyatlan eloholt rabszolgakent tartottak oket.
2017. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
14 évesen inkább a fiúk érdekeljenek.
2017. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a leveleket és a normális válaszokat!:)


És #9 kedves utolsó! Van barátom:D

2017. ápr. 20. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!