Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A negyedik, ötödik, illetve...

A negyedik, ötödik, illetve ezek feletti denzitásokban mit csinálnak az entitások?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

[link]

Fednek.

2017. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem szóltam külön a kérdés megfogalmazásakor, de akkor most megteszem: OLYAN EMBEREK VÁLASZÁT VÁTOM, AKIK NEM HUMORIZÁLNI PRÓBÁLNAK!


Aki egyáltalán nem tudja, miről van szó, de érdeklődik, ezeket írhatja a keresőbe: "Ré, egység, törvénye, denzitás".

2017. ápr. 20. 12:58
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem, vagyis inkább remélem nem sokmindenki foglalkozik ilyesmivel. És mégis honnan tudnánk, hogy mit csinálnak az entitások a dentitásba? Sakkoznak, vazze.


Az a baj, hogy kíváncsi természet vagyok, és vettem a fáradtságot és utána néztem. Hát, agybajt kaptam.

Figyelem, idézet következik, csak erős idegzetűeknek:


"A tizennyolcadik dinasztiában, ahogy az tér/idő torzulásaitok feljegyzéseiből ismeretes, kapcsolatba tudtunk lépni a fáraóval, ahogy nevezitek. Ennek az embernek kevés élettapasztalata volt a létsíkotokon, és egy… ahogy ez az instrumentum nevezné, Vándor

volt. Ez a tudat/test/lélek komplexum tehát fogta a

kommunikációs torzulásainkat, és torzulásait képes volt

összhangba hozni a mieinkkel. A fiatal entitást egy olyan hang vibrációs komplexummal illették, ami hangzásában egy bőséges isten dicsét hirdette, minthogy ezt a tudat/test komplexumot –akit most az egyszerűség kedvéért csak instrumentumnak nevezünk – úgy hívták, „Ammon”. Az entitás úgy döntött, hogy ez a név, lévén, hogy egy istent dicsér a sok közül, nem elfogadható

vibrációs hang komplexuma részének. Így hát megváltoztatta

nevét egy olyanra, amely a napkorong dicsét hirdette. Ez a

torzulás, amit „Aten”-nek neveztek, egy a mi valóságunkhoz

közeli torzulás volt – ahogyan mi a saját tudat/test/lélek

komplexum torzulásunk természetét értelmezzük."

2017. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Merkababot fejtenek, s közben Illés szekerét tolják.


De komolyan. Ha egyszer lesz kedvem meg időm, tétlesen összegyűjtöm neked, hogy mely írókból, tanítókból és channeling-ekből ollózták össze a te filozófiádat.

2017. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A merkabab legalább vicces volt.


Az én filozófiám vajon hogy jön ide? Arról nem volt szó.

2017. ápr. 20. 15:17
 6/11 anonim ***** válasza:
A te filozófiád alatt nyilván arra a filozófiai rendszerre utaltam, amiről a kérdésed szól.
2017. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Holott az nem az én filozófiám...
2017. ápr. 20. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
A 3D felett már nincsenek szavaink, amikkel leírhatnánk a magasabb dimenziókat. Tehát magasabb dimenziószámú terekben már nagy valószínűséggel nem értelmezhető a "csinálni" fogalom. Hogy érthető legyen, 2D esetén nem létezik a gömb, a fel-le, mélység vagy hasonló fogalmak.
2017. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hasonló az elképzelésem, de szeretnék erről többet tudni.
2017. ápr. 21. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tetszeni fog, de matematikában létezik pl. 4. dimenzió is, sőt tört számmal jelöltek is vannak.
2017. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!