Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Kezdek félni!

Figyelt kérdés

Egyébként bocsi, hogy ebbe a kategóriába írtam, de nem tudtam hová máshová lehetne...na mindegy térjünk a lényegre!


Vagy két hete, ilyen hajnali 4körül felkeltem és felettem volt valami fekete árny. A szobámban full sötét volt, de az alakja teljesen kivehető volt. Az ágyam mellett állt és fölém hajolva nézett engem. Annyira meglepődtem, hogy pislogtam egyet, de még utánna is ott volt. Ezután a szememet is, csak félig tudtam kinyitni. Megpróbáltam megmozdulni, de nem tudtam. Sikítani akartam, hogy anyáék halljanak, de nem tudtam kinyitni a számat sem. Teljesen lebénultam és olyan érzés volt a testemben, mint mikor valakinek zsibbad a keze, vagy a lába - és utána az a szúrós érzés, mintha tűvel szúrkálnának -, csak nálam az egész testem. A szemébe nézve aludtam el. Mikor másodjára felkeltem már nem volt ott.

Ezt elmeséltem anyáéknak meg bátyámnak.

A bátyám azt mondta, hogy vele is volt már ilyen, csak neki az ajtóban állt egy kislány és ő sem tudott mozdulni, csak nézett rá. Azt mondta szerezzek be egy keresztet.

Anya pedig azt mondta, hogy a nővéremmel is volt már ilyen.


Volt egy másik eset is, amikor anyával mentünk be a szobájába. Én mentem elöl, ő pedig mögöttem egy tálca kajával a kezében. Az ajtó előtt megtorpantam, mert belementem valamibe/valakibe, de nem volt ott senki. A fal sem lehetett mert azt

1. Megéreztem volna

2. A fal vagy fél méterrel odébb volt.

Anya pedig majdnem rám borította a kaját.

Meg ezen kívül sokszor hallottam, hogy valaki a nevemet suttogja.

Olyan is volt, hogy a konyhába ittam és valaki mintha elment volna az ajtónál. Még oda is szóltam, hogy "anya te vagy az"? Erre anya kijött a szobából, hogy mit kiabálok. Apa aludt és anya azt mondta, hogy ő sem volt. A tesóim, pedig már elköltöztek.

Egyszer pedig, ülök az ágyamon, törökülésben a laptopom előtt, vagy fél méterre a szekrényemtől és megszólalt a gitárom a szekrényemben és egyedül voltam a szobámban.

Én nem tudom mi lehet ez, de kezdek félni...

Mielőtt valaki azt írná, hogy kamu az egész, elmondom, hogy NEM az.

Ilyennel nem viccelődnék!

14L



2017. ápr. 20. 15:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én tanultam alkalmazott parapszichologiat,tapasztalt vagyok ezen a téren,ha gondolod beszélhetünk privátban és hátha tudok segiteni.
2017. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
nyugodj meg. Nincs nálatok senki. Szerintem dokihoz érdemes lenne elmenni
2017. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már meg ne haragudj #2-es, de ha te ezt átélnéd, szerintem nem így gondolnád!

Te onnan azt mondod, én itt ezt éltem át.:)

2017. ápr. 20. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt alvásparalízisnek hívják.Ez szimpla rémálom,csak nagyon valóságos.Nekem is volt már ilyenben részem,szóval tudom,hogy borzalmas és nagyon valóságos.

Előfordul az ilyesmi.Szerintem mindenki átél egyszer egy ilyet az életében.Bár ha akad akinek nem volt ilyenben része az egy igen mázlista ember.

2017. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Alvásparalízis + enyhe skizofrénia. 10-15 év múlva már nem fogod azt hinni, hogy szellemeket látsz, ellenben a Xanax lesz a legjobb barátod. :D
2017. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is alvásparalizis, hogy megszólalt a szekrényben a gitár és beleszaladt valamibe az ajtónál?
2017. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy alapos, szakszerű tértisztítás nem ártana.Ha az sem hat, akkor mást kell kitalálni.Ha nagyon agresszív, én elköltöznék.

Bár előfordulhat, hogy spontán megszűnnek ezek a jelenségek.Nálam is soká voltak hasonlók.Sok évig! Aztán teljesen leszoktam a szellemidézésről és egyéb spirituális elfoglaltságokról, ráadásul a munkám és egyéb "földi" dolgok nagyon lekötöttek, nem volt időm ilyesmivel foglalkozni.A jelenségekkel sem volt kedvem törődni, és így lassan, egyre ritkultak.Azért még időnként előfordul ez-az, de lényegesen ritkábban!

2017. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sose baj dokival konzultálni, de szerintem legrosszabb esetben is csak felmérgeli m magát a sokadik rémálmos rettegőn. Az ébren történt dolgok is kb mindenkinek ismerősek. Apró hallucinációszerűség, valami leesik és tényleg megszólaltat egy hangszert, vagy a hangszer "igazodik" kicsit, csak nem koppanva... Ezekből a ritka, de nem teljesen valószínűtlen eseményekből mindenkinek lehet egy csokorral, max nem tartja számon.
2017. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis.
2017. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én csak anyit tudok mondani h ennek valami lelki oka van és valami bánt (miután a kutyámat elütöték és már jobban volt elmentem egy barátnőmhőz és mikor indultam haza a kutyámat láttam az uton nagyon megijedtem de ez csak azért volt mert bántott az hogy mi történt vele) neked is valami ilyen lehet az oka

De minden esetre ha es igy folytatodik megéri elmenni dokihoz (nem gunyolodok) mert ő kiderítheti hogy mi lehet

2017. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!