Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok lehetseges,...

Panka91 kérdése:

Mit gondoltok lehetseges, hogy ugyanaz a dontes helyzet, ugyanazzal a szemellyel ujra elo jon, akit anno nem valasztottal?

Figyelt kérdés
Par eve volt egy olyan dontes helyzetem, amelyben ket ferfi szerepelt. Az egyiket valasztottam, pedig nem volt meg hozza ugymond kozom. A masik nagyon tetszett minden meg volt benne amire vagytam. Viszont en megis a volt parom mellett dontottem, es a masiknak nem adtam eselyt sem, pedig a volt paromhoz meg nem volt semmi kozom sem, csak beszelgettunk, es mivel epp kulfoldon tartozkodott, es megigertem, hogy meg varom, nem tartottam tisztessegesnek meg igy sem, hogy legalabb egy randit elfogadjak a masik ferfitol. Igaz a volt parommal sok rossz volt,de a lenyeg megis az, hogy annyi donteshelyzet kozul egyedul ez az egy az, amin a mai napig elgondolkodom. Mi lett volna, ha anno a masikat valasztom. Fogalmam sincs miert csak annal a bizonyos ferfinal van ez nalam, es mar tobb eve. Pedig az elozo kapcsolataim sem voltak zokkenomentesek. Viszont az a masik ferfi meg ha csak gondolatban is, de mindig elo jon... Azota tul vagyok egy masik kapcsolaton is, ami termeszetesen nem vegzodott jol. Bar en most is szeretem ot nagyon. Es ez meg enyhe kifejezes. Viszont mindig elotor belollem a kerdes, hogy akkor annak az egynek miert nem adtam eselyt... Tudom jol, hogy az utolso paromhoz vezetett az ut... Meg is erte, mert olyat erzek iranta, mint senki mas irant. Oszinten, szivbol, onzetlnul. Pont emiatt nem is ertem, hogy megis miert van ez... mert az utolso paromnal mindent megertettem mi miert tonrtent, hogy minden erte tortent velem. Viszont megis bennem maradt a kerdes. De talan azert csak, mert csalodtam most is. Kivancsi lennek ti kulso szemmel hogyan latjatok, gondoljatok. Hiszen szerintem akik ezeket olvassuk, tudjuk/hisszuk, hogy minden okkal tortenik. Meg akkor is ha azt erzem az utolso parom volt az igazi meg ha nincs is velem.

2017. ápr. 22. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem oldottál meg egy élethelyzetet, vagy nem jól, akkor törvényszerű, hogy újra előjön. Az még szerencse, hogyha nem nehezített formában jön elő!
2017. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lenne vele dolgom mert akivel van azt megtalaltam. Szoval nem nagyon ertem hogy azzal a ferfival megis mi a fene dolgom lenne meg... Talan elozo eletemben fontos szerepet jatszott. Fogalmam sincs... De mar zavar.
2017. ápr. 22. 22:23
 3/12 thoomas26 ***** válasza:

Leszületésed előtt többféle lehetséges életutat, többféle választási lehetőséget is végignézhetsz, melynek a lelked most is tudatában lehet. Rosszul ugyan nem dönthetsz sosem, hiszen olyan élethelyzetekbe biztosan nem kerülsz, amilyenbe most neked nem kell, amilyenekre nincs szükséged. Mindig jó döntést hozunk, ugyanis a gondolatainkat ilyen válaszút előtt a felsőbb énünk is segíti. Minden így kialakult élethelyzetből tudunk tanulni, és képesek lehetünk a jót megtalálni benne. (Persze relatíve azért hozhatunk jó és rossz döntéseket.)

Hogy mi történt volna, ha akkor azt a másik férfit választod, most már nem derül ki. Ha akkor mellette döntöttél volna, lehetséges, hogy most ugyanúgy vívódnál belül, csak a másik férfi irányába...

Az a döntési helyzeted lehetséges, egy leszületésed előtti előre betervezett pont volt, melyen dönthettél, merre indulsz. A lelked ezeket nem felejti, s azért maradt ennyire meg benned. Én úgy látom, nem döntöttél rosszul, pontosabban nem dönthettél rosszul. Bármelyik döntéseddel csak nyertél - csak észre kell venned a nyereményed. Ha ezt igazán megérted, akkor talán idővel nem fog már bántani vagy foglalkoztatni a 'miért' vagy a 'mi lett volna ha' kérdése.

2017. ápr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) Az en nyeremenyem eppen massal van xd
2017. ápr. 23. 09:01
 5/12 thoomas26 ***** válasza:

Nyeremény alatt nem (feltétlen) személyt értettem, hanem megélt élményeket, megszerzett tapasztalatokat, melyekkel több lettél, melyeket esetleg a későbbiek során előnyödre fordíthatsz.

Egyébként abszolút érthető, hogy foglalkoztat a 'mi lett volna ha'. Két út közül az egyiket választottad, s most úgy érzed, nem a legjobbat. Persze, hogy rágódsz rajta, talán a másik utat kellett volna válaszd. Ez azonban a múlt, megtörtént, változtatni nem tudsz rajta. Ezért mondtam, hogy inkább azt nézd benne, ami számodra jó volt és ne gondolkodj azon, hogy dönthettél volna másképpen is és hogy akkor mi lett volna.

Inkább néz optimistán a jövőbe, hiszen lehetséges, hogy pont ezen az úton jutsz el végül ahhoz a személyhez, aki majd tényleg az "igazi" lesz - s a végén még hálás leszel magadnak, hogy akkor úgy döntöttél.

2017. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj hogy ugy erzem el jutottam de meg az is rosszul alakult xd Azert igyekszem pozitiv maradni.
2017. ápr. 23. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, most nem vagy elégedett és boldog?
2017. ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat nem igazan.
2017. ápr. 25. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:
A párod boldog és elégedett?
2017. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azota az akkori parommal megszakadt a kapcsolatunk. Lett egy uj parom, aki elhagyott, egyik naprol a masikra. Gondunk nem volt. Csak nem szeretett elegge ahhoz hogy ne kelljen neki mas. Vagyis inkabb ugy mondanam hogy elcsavartak a fejet.
2017. ápr. 28. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!