Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rövid lesz a téma/kérdés:...

Rövid lesz a téma/kérdés: Horváth Zoltán (Spirituális látó) Mit tudtok róla? Állítólag elvitték az UFO-k és azóta lát, tud energiát adni.

Figyelt kérdés

Mivel én egész életemben nem hittem ebben, elmentem egy ilyen "látásra, energiára, stb. ) Furcsa, de éreztem a fejemen áramszerű bizsergést és láttam egyszer egy fényt. (Nem vicc) Ha valaki jártas ebben, hogy ez egy csalás, akkor írja le, hogy mivel csinálja, hogy ezt éreztem, mert valóban éreztem!


Mellékesen jegyzem meg, hogy bármilyen más részen, ahol elvileg energia volt, semmit nem éreztem, így nem vagyok bolond..., csak érdekel a "leleplezés, ha valaki tudja ezt)



2017. ápr. 25. 03:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

A hit és az akarat teremtő erő.

Te AKARTAD, hogy igaz legyen az, amit elképzeltél, autosugesszióval láttad is.

A Gúgli 303000 találatot ad a névre:

[link]

2017. ápr. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak szimpla belemagyarázás - mármint az, hogy összefüggés állna fent egy "spirituális látó" és a te érzékeid között.


Megkérdezhetem, anyagilag mennyi vonzata volt, hogy te bizseregj, s fényt láss?

2017. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

dubitus: Én semmit nem akartam látni, meg érezni... Pont ezért írtam, hogy csak kíváncsiságból mentem el. Olyan helyeken, amire azt mondták, "ide árad az energia! Nem érzem?" Arra NEM volt a válaszom. De itt vagy egy óriási elektromos kamu van a dologban, vagy valóban rázott a keze, mert érezhetően rázott, amit nyitott szemmel is megmutatott! Erre keresek magyarázatot. :)


Ő az egyébként, itt írnak róla: [link]

2017. ápr. 26. 02:09
 4/13 A kérdező kommentje:
PencroftTivald: Én teljes mértékben szkeptikus vagyok ebben, tehát semmit nem tudnak belém beszélni. Ahogy írtam fentebb, mások több helyen el voltak ájulva az energiától, én meg csak mosolyogtam és ha kérdezték, hogy érzem-e, akkor a "SEMMIT nem érzek" volt a válaszom! :) Itt viszont éreztem, de mivel elektromos volt, ezért gyanakszom (Utóbbi szó is bizonyítja, hogy nem hiszek benne) valami áramot vezetett a "rendszerbe"... Konkrét bizonyítékod esetleg? Mert ilyet keresek...
2017. ápr. 26. 02:17
 5/13 A kérdező kommentje:
Az ár 5000 Ft. volt, amit én nyilván soha nem fogok neki hetente, havonta, de évente sem szállítani, de jó lenne tudni, hogy mivel csalnak, ha csalnak... :)
2017. ápr. 26. 02:21
 6/13 Laci_11 ***** válasza:

Voltam nála és akkorát csalódtam negatívan, hogy el nem tudom mondani. Elmondom kedves Testvérem, te is látó vagy és Te is tudsz energiát adni. Csak nem mindegy, hogy valaki úgy állítja be magát, hogy én tudok ENERGIÁT ADNI! A véleményem, hogy pénzért nagyon sokan adnak energiát, őt még az aurádat is megnézik. A helyzet csak az, hogy sokan megoldást keresnek az életükben, életükre és azért fordulnak ilyen emberekhez és nem igazán kapnak használhatót.

Persze lehet van akinek használ, az járjon csak. Az életbe többet nem megyek ilyen harmatgyenge emberekhez.

2018. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Laci_11 ***** válasza:
Arról nem i beszélve, hogy majd két órát megvárattak. Folyamatosan ezt teszik az oda érkezőkkel. Mit szólt volna, ha én meg kiszámlázok neki húszezer forintot. De nem érdekel, mert az élettől visszakapják.Sok kellemetlenségük lesz még nekik.
2018. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kisparna33 válasza:

Szia!

Sikerült valamit kideríteni, hogy amennyiben csalás akkor mi lehet? Én is tapasztaltam ezt, és kiváncsi lennék.

2018. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ez a jóember nem véletlenül a váci illetőségű Horváth Zoltán, aki nem mellesleg pr@@ana@i "mester"?
2019. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ő az...! :)
2019. jún. 12. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!