Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában egyre gyakoribb,...

Mostanában egyre gyakoribb, hogy amit gondolok megtörténik. Mi lehet ez? Infó alább.

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy az utóbbi hetekben azt vettem észre, hogy amit gondolok röviden időn belül bekövetkezik. (régebben is előfordut) Pl ma kollégane beverte a kihúzható fémszemetesbe a lábát elég durván. Szó szerint a valós történés előtt lejátszódott bennem. Ez is ma történt: Valaki mintha a nevemet suttogta volna, mikor a melóhely konyháján csináltam a rendelést. Nem tartottam jelentős dolognak.. De a mai nap folyamán jópárszor hallottam még.. Ez még semmi. Egy hölgy sétált elöttem tökre normálisan meg minden, erre beugrik a kép, ahogy a járda melletti kávéházból sietve kirohan egy ember és azzal a lendülettel fellöki a hölgyet és ez is megtörténik. Es ehez hasonló dolgok. Van még vmi. "magamat nézem" miközben alszom. Eléggé bonyolult érzés szokott pörögni bennem ilyenkor.. Ezek a dolgok jelentenek vmit? Vagy kezdek begolyózni? (mellesleg mindig voltak velem ilyen dolgok. De különösebb jelentőséget nem adtam neki. Gyerek koromban sokat hallottam, ahogy vki a nevemet suttogja. Nem vagyok gyogyós, nem szedek semmi gyógyszert és tudatmódosító szerekkel sem élek.. )

2017. ápr. 28. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Valamiért azt hiszed, hogy a megtörtént eseményeket megérzted. Valószínűleg megakadt a lemez. De a valós válasz az, hogy eltúloztad. Mert nehéz elfogadni, hogy nem a hókuszpókuszoktól leszel valaki.
2017. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de nem kell vele foglalkozni, mert úgysem tudod megkülönböztetni, hogy mi az, ami meg fog történni és mi az, ami nem. A zajokból meg könnyen kihall az ember olyat, ami nem is értelmes hang, csak mivel sokszor halljuk például a nevünket, néha megeshet hogy akkor is hallani véljük, amikor nem is azt halljuk, de a neszekből az agy összetesz valami értelmeset. Meg van olyan is, hogy amikor történik valami, létrejön egy olyan képzet, mintha már megtörtént volna, pedig nem, csak esetleg valami nagyon hasonló történt már velünk, amire viszont tudatosan nem emlékszünk és ezért támad az a képzetünk mintha előre láttuk volna az aktuális történést.
2017. ápr. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 thoomas26 ***** válasza:
100%
A mindenkori jelen következményeképpen adódó lehetséges jövő már a jelenben létezik. Ez folyamatosan változik, de minél közelebbi jövőről beszélünk, annál pontosabban látható. Bizonyos tudatállapotokban bepillantást nyerhetünk ebbe a folyamatba, s lehetséges, hogy te ezt a képességet mostanában aktívabban használod. Valamiért az érzékszerveiden túli észlelésed felerősödött, valószínűleg egy tudatszint változás miatt.
2017. ápr. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Akkor most nagyon gyorsan gondolj arra, hogy megnyered a lottó főnyereményét.
2017. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Arra már én gondoltam...stipi-stopi :D
2017. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A lottó ötösre én is gondoltam már 😂😂

Majd csak elmúlik ez az érzés es a vele járó furcsaságok..

2017. ápr. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!