Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A halott szeretteink, rokonain...

A halott szeretteink, rokonaink, családtagjaink láthatnak minket?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 13:58
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

hát erről beszéltem.. lehet nyugodtan takarozni az ilyen idióta alaptalan logikátlan valótlan nyakatekert kitalációkkal..

Mondjam azt, hogy majd meglátod?:)) Nem, nem fogod meglátni mert az élet a létezés a halál meg az ellentétje azaz nemlétezés.. ilyen egyszerü (megszünsz létezni a halál pillanatában) és ezt nem személyeskedésképpen írom :)


Amúgy meg hol gyártják a "lelkeket/szellemeket" vagy nevezd aminek akarod..? hameg nem gyártják sehol akkor már rég hiány lenne belőlluk.. számolj.. (mer "ugye" mindíg átmegy.. elfelejt mindent..) :)

Nem kötekvés! :)

2017. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 balkalolka ***** válasza:
100%
Mi több a szagát is érzik amikor fingasz, ne fingj tehát ezért.
2017. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11-eském! Te honnan tudsz ilyen tényeket, és milyen alapon nyilatkoztatsz ki igazságokat? Láttad a 8 gramm című filmet? Még azt is megmérték, hogy a "nemlétezés" pillanatában 8 gramm-mal kevesebb a porhüvely tömege. A lét-nemlét kategóriád egyed bizonyít, hogy korlátolt vagy, nincs fantáziád, s csak az érzékszerveidnek hiszel, holott tanultad, hogy szemünk, fülünk, szaglásunk, tapintásunk konkrétan meghatározott tartományokban képes észlelni. Így miért nem létezhet az, amit nem látunk nyilvánvalóan, tapinthatóan? Ezt kijelenteni ostobaságra, szellemtelenségre, biomassza létformára utal. A többieknek engedd meg - légyszi - ,abban higgyenek, amiben akarnak és tudnak, s amit a szellemi kapacitásuk elbír! Kösz.
2017. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

nem vagyok kém, sem a tied. :)

nem korlátoztam senkit semmiben! lehet hinni a mindenféle alaptalan hülyeségtől a tudományos dolgokon át a filmekig:))) meg felőlem a "tegyed ide a kezetet" ;s a "küdöm a pénzenergikat" műsorokig.. mindent el lehet hinni.. mindenki azt hisz amit akar.. ha meg valakit minden maszlaggal be lehet zabáltatni váljon egészsegére!

2017. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Nagyfater ***** válasza:

Mégis, miből gondolja az, aki efféléket kérdez, hogy élő ember TUDJA a választ? A halottak meg ugyebár nem válaszolnak....


Semmiféle bizonyíték nincs arra, hogy létezik túlvilág, és ott a családtagjaink, vagy bárki más láthatna minket. Az viszont tény, hogy eddigi tudásunk szerint az ember az egyetlen élőlény, amelyik TUDJA, hogy meg fog halni, meg fog szűnni, és képtelen ebbe belenyugodni. Ezért ősidők óta azzal a reménnyel biztatja - áltatja... - magát, hogy csak a teste fog meghalni, a lelke valamilyen formában tovább él.


Ma már tudjuk, hogy a halál is egy folyamat; az oxigén híján elhaló agysejtek egy ideig még küzdenek az életben maradásért. Ez lehet a magyarázata a klinikai halálból visszahozottak azonos élményeinek: a fényalagútnak, a békés, megnyugtató melegségnek, az elhunytakkal való találkozásnak és hasonlóknak.


Minden esetre, ha mégis van "odaát", akkor majd ha átérek, feltétlenül szerét ejtem, hogy azt valahogy tudassam a gyakori kérdések olvasóival... :-)

2017. máj. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A-BASA válasza:
Persze azt szeretik a legjobban ha fürdesz (főleg a csajok)
2017. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Porból lettünk, porrá leszünk. Minden valószínűség szerint ez fedi le legjobban a valóságot. Nincs aki/amivel lásson. Nem Isten az ember, hogy örökké éljen... ugyanakkor nem zárhatjuk ki annak a lehetőségét, hogy van valami a halál után. (sokdimenziós terünk valós működését épp csak elkezdtük boncolgatni.) Ugyanakkor idővel tudtommal még minden erre utaló bizonyítékot megdöntöttek, mint konstruált becsapást, de mint munkahipotézist fenn lehet tartani. Bárki aki bizonyosságot állít pro vagy kontra felelőtlen/hazudik.
2017. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mi látjuk őket, és reménykedek, hogy ők is minket.
2017. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
90%
Én egyszer már meghaltam, 4-6 percig voltam odaát. Az égegyadta világon semmit nem láttam. A baleset pillanatára emlékszem aztán a mentőben tértem magamhoz miután újra élesztettek. Ha egyszer meghalsz meggyőződésem hogy nincs tovább semmi!!!
2017. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Ká.Pé válasza:
A bomlás miatt teljesen kizárt, a föld alól eleve rohadt nehéz, pláne akkor, ha hamvasztották.
2017. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!