Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki július 24-én született?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. Mièrt?
2017. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mesélnél magadról? Bármit, amiről van kedved írni. Milyennek ítéled eddigi életedet, milyennek látod magadat, hogyan viszonyulsz az élethez, stb.


Csak puszta kíváncsiság. Én is július 24-én születtem, de nem számítok megdöbbentő párhuzamokra, csak elgondolkodtam, milyen sok emberrel születhettem egy napon, és kíváncsi vagyok a történeteikre.

2017. máj. 27. 20:55
 3/7 anonim válasza:
ÉN
2017. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagynénjém. Kapcsolatfuggo. Sértődékeny. Nyugis típus,de ha felhúzzák,akkor először kiabál,aztán lehet odacsap. Szeret tevékenykedni (meló) . Nem szeret főzni. Szereti az alkoholt,hajlamos sokat inni. Kissé zárkózott.
2017. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi èrtelmèt nem làtom. A szuletesi evedben csak magyarorszàgon tobbszaz ember szuletett aznap.
2017. máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én egy szar szemét szar alak vagyok. ;)
2017. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Öcsém :) 1991.07.24.
2017. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!