Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Biztos létezik az álom?

Biztos létezik az álom?

Figyelt kérdés
Szerintem csak másik dimenzióról van szó és amikor alszunk a testünk átkerūl ebbe a másikba.Furcsán hangzik de mi a bizonyiték rá hogy olyan hogy álom valóban van.Lehet hogy csak kitalálta valaki az elején hogy ami történik nem a valóság nemtudva azt hogy közbe közbe átkerūl egy más világba és elnevezte álomnak.Ott minden megfelel a valóságnak leszámitva a természetfeletti dolgokat.Szerintetek?Nem furcsa hogy valótlan dolgok nem léteznek,de ez az álomszerűség meg igen?Tudom baromságnak tűnik,meg nem változtat semmin hogy melyik az igazság de azér ez mégis érdekes dolgok.
2017. máj. 27. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az álomba nem érzed a teret és folyton változik ha félrenézel.Az álom az agy képzelgése mint amikor ábrándozol,csak attól élénkebb.
2017. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*csak annál élénkebb
2017. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam már ezen.

És a tök jó mikor tudatos álmodok olyankor a saját dimenziómban vagyok.

2017. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak 3D létezik, van több dimenzió is.
2017. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlanám Alan könyvèt. [link]

Hermèsz triszmegisztosz 7 törvènyèt. Ezek hermetikus tètelek. Az első tètel: A mindensèg az Elme. Az Univerzum mentális.

2. Amint fenn, úgy lenn ès amint lenn,úgy fenn.

Ajánlanám mèg a tudatos álmodás elsajátítását ès ezzel kapcsolatos beszámolók olvasását.

Ha ezekkel az információkkal már rendelkezel amit a fent leírt forrásokból megszerezhetsz, tedd öket egymásra.

2017. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"*
2017. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!