Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van-e értelme megkeresni az...

Van-e értelme megkeresni az ikerlángot?

Figyelt kérdés

Nos... az én véleményem az, hogy nem sok, mivel nem minden embernek adatik ez meg, és ha nincs benne a sorsodban, akkor kezed lábad összetörtheted, akkor sem találkozol vele. Én így vélem, több évig emiatt voltam egyedül, és annyira szét dolgoztam magam, hogy észre sem vettem, hogy az egóm szépen besurrant a hátsó ajtón... Már senki sem volt jó, mindenkinél csak azt láttam, hogy dehát nem olyan... 5 év aszkétizmus után (meglátszik valakin nagyon ha nincs nemi élete, és ez komoly bajokhoz vezet, nőknél korai klímax, férfiaknál impotencia) úgy döntöttem, hogy nem foglalkozok ezzel a duálosdival, hanem élem az életem. Én tökéletesen el vagyok a lelki társakkal is. Kérem, hogy ikerlélek tulajdonosok ne írják ide megható történeteiket, mert nem sok zsebkendőm van otthon... Hozzám hasonlóak véleményét várom.

Az ikerlángkeresés miatt tök jó embereket martam el magamtól és ezt bánom.

Jelenleg boldog párkapcsolatban élek egy "lélektárssal".



#ikerláng #nincs értelme keresni
2017. máj. 28. 08:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
NEM kell keresni!! Ha itt az ideje, úgyis jönni fog! A világ legnagyobb ostobasága ráfeszülni a dologra...közben meg elmegy melletted az élet.
2017. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
OMG
2017. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Ikerláng vagyok, de nem élek aszkétaként :) Sok éve benne vagyok én is, nem látok rá reális esélyt, hogy ebben az életben lenne belőle bármi is, ezért arra használom ezt az életemet, hogy a lehető legtöbbet megfejtsek ebből a fura puzzle-ből, hogy aztán majd egy későbbi életben már könnyebben menjen a kapcsolódás. Véleményem szerint ez nem egyéletes történet, de a szellemi források MOST elérhetőek és az információ is fénysebességgel áramlik MOST, ebben a korban.


Keresni nem kell, amikor itt az idő, jönni fog magától, de igazából a barátok meg a szűkebb környezet így is eltűnik az ember lánya mellől, ha nem keressük, csak véletlenül pont ő kopogott be az ajtón.

2017. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Lol ezt nem kell keresni, nem is lehet

Te nagyon el vagy tajolva

2017. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:) Nagyon sokan kérkednek könnyes szemmel, hogy ők ikerlélek tulajdonosok, és én nem vagyok az:) Nem értettem miért van ez, hogy kinek kinek érdeme szerint jár vagy nem jár ez egész. De feladtam, hogy megtaláljam, azóta élvezem az életet. :)
2017. máj. 28. 16:13
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egész lélektervek alapján működik. Ha bevállalod adott életre, megtalálod, ha nem vállalod be, akkor majd később tuti bevállalod :) Amit születéskor elfelejtünk, az a szellemi családunk, az életfeladatunk, tehát az életünk értelmét is meg kell találnunk ahhoz, hogy teljesíteni tudjuk. Nem úgy jön az ikerláng, hogy "kinek kinek érdeme szerint". Ha egy következő életre vállalod, érkezni fog :)
2017. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fish1 ***** válasza:
És ha be is vállaltad erre az életre, akkor sincs értelme annak, hogy mindenki máson átnézz, mint lehetséges páron. Egyrészt minden a megfelelő időben jön, másrészt az ikerlélek előtti kapcsolatok felkészítenek a "nagy találkozásra". Ha fel akarsz jutni a 3. emeletre, nem teheted meg úgy, hogy a másodikat kihagyod :) Jól működő kapcsolat az ikerlelken kívül is létezik. Keresni nincs értelme, mert amikor időszerű, akkor úgyis előkerül, akár a világ másik végéről is.
2017. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Legyek őszinte??? nekem már nem is kéne:) A franc szeret szenvedni:)
2017. máj. 29. 06:50
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Kezdjük ott, hogy az ikerláng fogalma eleve tartalmatlan, valótlan és értelmetlen. Az, hogy sokan >szeretnék<, hogy létezzen az ikerláng, még nem jelenti azt, hogy létezik is. Ezen kívül pedig nincs semmi alapja.


A "lelki társ" persze nagyon szép dolog, és örülök, hogy vele élsz. És annak is örülök, hogy nem kínzod magad már ilyen felesleges dolgokkal, ugyanakkor nagyon sajnálom, hogy egy ilyen marhaság miatt jó embereket taszítottál el.

2017. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!:)
2017. máj. 30. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!