Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek Angyalok?...

Szerintetek léteznek Angyalok? Hogyan kommunikáltok velük?

Figyelt kérdés

Készítettem Angyal-oltárt is.

Már sokszor tapasztaltam, hogy ha kértem, segítettek. Mindig mellém rendeltek egy embert, akire éppen akkor szükségem volt.

Biztos vagyok benne, hogy Valami vagy Valaki ott fönt irányítja ezt a hatalmas Univerzumot.



2017. jún. 7. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nos, ne keverd a szezont a fazonnal, ha kérhetem.

Az univerzum úgy működik, mint egy óramű, nem irányítja senki sem, egyetemes, állandó és kész.

Oltárt?? Mégis mi a búbánatnak??? Tök fölösleges, a nélkül is szóba állnak veled azon segítő entitások és lények, akik körbevesznek, nem csak téged, hanem mindenki mást is.

Ők csak lehetőségeket adnak, rajtad áll meglátod e ezen lehetőségeket.

A kommunikáció az univerzummal telepatikusan történik.

Persze ez nem olyan egyszerű, valaki hamar elsajátítja, valaki viszont nem. S ez nem egyezik meg azzal a telepátiával, amit az emberek a hétköznapokban ismernek.

A telepátia egy kommunikációs forma és tiszteletben tartja az egyén szuverén jogát és létét.

Mivel nem csak "angyalok" vesznek körül, ezért nem csak velük lehet "kommunikálni". De az angyal kifejezés sem éppen helyes, ugyanis ha utána nézel mi az angyal, mikortól beszélhetünk angyalokról, akkor rájössz, hogy totál nem ide illő.

2017. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

1. válaszoló:

Te milyet fajtát használsz? Nekem nincsen ilyenem, de nagyon szeretnék egy olyan magas lovat mint a tied.

Értsd:magaslóról beszélsz, minden alázat hiján.


Nem értem a kérdésedet kérdező, hiszen már megy a dolog. Hova tovább? Miért minket kérdezel és nem őket?

2017. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Igen! Én angyal meditációkat szoktam csinálni, többféle technika van, de volt, hogy elmentem ezoterikus körbe is arkangyal estre. Egyébként csak úgy beszélek hozzájuk, és minden este megköszönöm hogy segítenek.
2017. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak űgy beszélek hozzá, az őrangyalomhoz, hiszek abban, hogy már akkor is hall. Ha neki szól az üzenetem, eljut hozzá.

Írtam már neki levelet, amit aztán borítékva tettem, ráírtam a címzettet, elégettem, a hamut pedig szétszórtam az udvaron.

Ezt a "szertartást" valahol olvastam régen.

2017. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!