Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon félek a haláltól. Mit...

Nagyon félek a haláltól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, van egy szívbetegségem. Szerencsére nem olyan súlyos de manapság sose lehet tudni, rengetegen meghalnak úgy, hogy elvileg semmi bajuk nincs, főleg a nyári időszakban. A szívem megérzi az időváltozásokat és nagyon ijesztő, attól félek, hogy megáll a szívem. Ilyenkor halálfélelmem van. Igazából nem tudom, hogy ez a megfelelő kategória-e mert inkább a fizikai haláltól félek. Én hiszek a lélekvándorlásban és hiszem, hogy nem ez az első életem és nem is az utolsó. Csak a halál pillanatától félek, egyszerűen nem akarok meghalni se most, se később. Pedig egyszer mindannyian arra a sorsa jutunk. Szerintetek mit tegyek, hogy ne legyen minden alkalommal halálfélelmem? Elég rossz, hogy 20 évesen ilyenekkel foglalkozok de sajnos nem tudok mit csinálni. Jelenleg kétféle gyógyszert szedek de a frontokat megérzem így is.

2017. jún. 18. 19:26
 1/8 anonim válasza:
80%

Volt egy-két halálközeli élményem, és én is elkezdtem félni a haláltól, de aztán rájöttem, hogy nem is a haláltól félek, hanem attól, hogy fájni fog. Hülye tanácsnak hangzik és elég profánnak, de nézd meg a 13. harcost. Abban van egy szép monológ aminél szebben nem is lehet elmondani, hogy miért nem szabad a haláltól félni.

Nem tudom milyen szívbetegséged van, de ha tudod fogadd meg az orvosod tanácsát, hogy mivel tudod visszaszorítani. Az, hogy rettegsz az a betegségnek segít nem neked.

2017. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Mi a betegséged?

Nem fogsz meghalni ha egészségesen élsz.

Azok halnak meg, akik hosszútávon, vagy hirtelentúleröltetik a felsőhatárokat.

Fiatal nő vagy, élj boldogan és vidáman. Sok szeretetet kívánok!

2017. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Minekutan ***** válasza:
100%
Nagynéném már több mint egy évtizede szed szívgyógyszereket, és bár megérzi a frontokat, de jól van. Nagymamám is szedett szívgyógyszert, de 87 évet élt meg, és nem is a szíve vitte el...Édesapám is szed a szívére már igen régóta gyógyszert, és már 81 éves. Tehát ne félj. Attól hogy gyógyszert kell szedned, nem fogsz előbb meghalni mint akinek nem kell. Az hogy megérzed a frontokat, csak egy dolog, a legtöbb szívproblémás megérzi, és a vérnyomás problémában szenvedőek is. Ne félj!
2017. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ebben az eletedben kell lemondanod a halaltol valo felelemtol (legyen az barmiert is) es le kell mondanod a szivbetegsegrol is

a betegsegedhez valami ragaszkodas kapcsolodik, amivel a betegseg jar, ha eleve tenyleg nem ehhez ragaszkodsz


#2 el lenyegileg egyet ertek ha boldogan elsz akkor kepes lehesz mar ebben az eletben meggyogyulni is nem csak lemondani a kovetkezo eletedre

a boldogsaghoz csak helyesen kell elni ilyen egyszeru


Xy4

2017. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Probálj meg nem félelemben elni.

Tudom hogy nehéz de ha meghalnál akkor is meghalsz ha rettegsz tőle és akkor is ha boldogan élsz!

Én inkább halnék meg boldogan mint rettegve.


Sok sikert!

2017. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

együttérzek:/ szinte pont ugyanebben a helyzetben vagyok a szív dologgal, habár én viszont pont attól félek ami utána lesz. nem akarom elfelejteni amit eddig átéltem és megismertem. de én azzal nyugtatom magam leginkább, hogy olyan kicsi az esélye hogy pont én fogok ilyen korán abban meghalni amivel szinte az összes ilyen ember teljes életet él.

plusz amikor itt lesz az ideje, akkor már szerintem nem fogsz félni tőle, csak úgy megtörténik, ezért sem szabad túl sokat agyalnunk meg paráznunk, mert megfejteni úgysem fogjuk, és maga a halál néhány másodperc lefolyása alatt fog megtörténni (valószínüleg), na gondolj bele hogy amikor gyerekként injekciót kaptál is mindig ez nyugtatott hogy hamar túlleszel rajta, itt is ez lesz, és mivel azután már úgyis mindegy lesz, próbáld meg most se erre pazarolni az életed

2017. jún. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Én valahogy nem félek a haláltól, nem is a fájdalmától. Hanem attól hogy miből maradok ki. Igen a ballagást után szörnyű volt:D számomra szörnyübb mint a halál:D de ki hogy van ezzel:D
2017. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne halj meg!
2017. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!