Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Enigmák, Hihetetlen magazin...

Az Enigmák, Hihetetlen magazin stb műsorokat a készítők direkt csinálják néphülyítő stílusban?

Figyelt kérdés
Fura, mert egy csomó témakört nagyon alaposan körüljárnak, ami alapján lejön, hogy nem teljesen sötétek. Mégis teljesen nyíltan hülyítenek. Ez szélhámosság?

2017. jún. 23. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
...mert az őket kedvelőt ezt igénylik.
2017. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Így van, szélhámosság.

Ezek az írók, szerkesztők nem értelmi fogyatékosok.

Csak az ügyfeleik, akikből élnek.

2017. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Évek óta ez megy, csak mostanában egyre látványosabb... Bár fogalmam sincs, milyen műsorok ezek, hét éve nem nézek tévét.
2017. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz. Van valami szektájuk is? :D Mondjuk lehet, hogy én is gáz vagyok, mert szerintem tök szórakoztató, ilyen vicces összeesküvéses baromságokra szoktam főzni meg takarítani, meg néha elalváshoz is Enigmákat tolok. De ugye én simán látom, hogy ez nem több, mint könnyed szórakozás, viszont egyre többen csinálnak baromságokat az ilyen jellegű kamuk miatt. Pl kölköt nem viszik oltani, otthon szülnek, meg világvégeváró gyülekezetekhez csatlakoznak a sok conspiracy téma miatt, ami fizikailag, mentálisan meg lelki értelemben is nagyon káros.
2017. jún. 23. 19:23
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Nos lényegében igen. Az Enigmákat nem is merem, de a Hihetetlen magazinról tudok bőven nyilatkozni. Ők valóban arra mennek, hogy minél elképesztőbb dolgokat közöljenek. Az amúgy sem mindig hiteles források továbbferdítése, pedig az igazi szakterületük.

Hallottam olyat, hogy azért dobtak vissza teljesen korrekt cikket, mert "nem volt benne elég szenzáció".


Ezzel szemben E.D. agyzsibbasztó blődségeit folyamatosan tolták, mert arra valami megmagyarázhatatlan okból igény van. Arról nem is beszélve mikor az egyik különszámba bekerült még a badacsonyi görényember is, amit itt a GyK Ezo kategóriájában találtak ki még a 2012-es világvége előtt.

2017. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Badacsonyi görényember : DDDDDDD nemaaar de komoly, ez ilyen helyi Szormoksegg? :D
2017. jún. 23. 19:32
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Sok ilyen van, Kérdező :) például az Érmelléki Kuglófember is ilyen. Ez egy sütőipari szörnyeteg finom vanília- és dió illattal, kuglófnyomokat hagy maga után és kuglófhangokat ad ki. Nagyon veszélyes és ijesztő mert elviszi az embereket aztán meg jól megeszi :D nem csodálkoznék, ha ez is bekerülne a Hiteltelen magazinba.
2017. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Kicsit offolnék is, kérlek szépen hagyd már abba ezt a kuglófembert mert már évek óta hiszitek, hogy vicces..

Na most, én majdhogynem elő is fizettem a Hihetetlenre, miután a következő mondatot meglattam : "Marylandben máig fel-felbukkan a titokzatos kecskeember." "A rettenetes kecskeembert máig látni vélik " Aki nem halt bele a röhögésbe mikor ezeket a mondatokat leírta, ember a talpán. :D És tényleg, valamint elkepeszto részletességgel járnak körbe egy témát, amit még bizonyítani is tudnak. Szerintem azért nem szelhamossag, mert ők elhiszik. Az olvasók, akik hisznek benne, örülnek, akik eleve nem ilyen beállítottságúak, úgysem tudják meggyőzni. Én meg jókat kacaraszom rajta lefekvés előtt :D

2017. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
valami *
2017. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem azért írjuk, mert vicces, hanem mert ilyen könnyen meg lehet etetni mindenféle sületlenséget az emberekkel. De a Spagettiszörnyet is felhozhatom, ha az jobbantetszik.
2017. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!