Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látó aura elemzése vagy...

Látó aura elemzése vagy asztrológus általi személyes horoszkóp ad több/használhatóbb információt magamról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos a dolgomban, szeretnék jobban tisztában lenni az erős és gyengeségeimmel, hogy ésszerűbben válasszam meg az utam.

Melyiket érdemesebb elvégeztetni, míg nem látok tisztán magamra.

+Konkrét személyek ajánlását is szívesen fogadom (esetleg árat is, ha neten nincs feltüntetve náluk)


2017. júl. 3. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Az aura csak parasztvakítás.


A horoszkóp vagy karmaasztrológia esetében attól függ hogy ki csinálja.


De a leghasználhatóbb dolgokat te tudod előhozni saját magadból! Csak azért tenni kell és többnyire ingyér van.

2017. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Látó vagyok és foglalkozom asztrológiával, személyes horoszkópok készítésével is. Mindkettő használható, más-más információkat tudhatsz meg belőle magadról, a jövődről, és az ebben az életben a Teremtő által neked szánt célokról.

Keress meg, az általam átadott tudáshoz mérten kedvező árakon dolgozom.

2017. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Kb. ugyanannyit ér. 0.
2017. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő kereken 0.
2017. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen más dolgokat mondanak el. Nem összemérhető e szempontból.
2017. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az asztrológus megmondhatja mit mutat a tizenkét mutatós órád.


A látó megmondhatja milyen állapotban vagy.


Mindkettő nagyon tehetség függő. De sokkal ritkább a jó látó. Annyi látnivaló van, hogy azt mind átnézni nagyon kevesen képesek. Sokkal kisebb a kockázata az asztrológusnak.

2017. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!