Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már egy éve meghalt apukám...

Már egy éve meghalt apukám (anyukám és apukám elváltak) A testvérem mióta apukám meghalt ott lakik a barátnőjével, és ők már tapasztaltak olyat hogy este olyan 3 óra körül kinyillik az ajtó stb Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor ott alszok nálluk nagyon furcsa èrzès van bennem mikor belèpek az ajtón olyan lelombozó ès amikor már fekszek az apukámnál lèvő szobámban olyan èrzèsem van mint akit figyelnek ès ilyenkor inkább kisem nyitom a szemem ès amikor apukám halálának èvfordulója volt akkor az nap is ott aludtam ès halottakkal álmodtam de apukám nem volt köztük. Most egyre jobban hiányzik egyre többször álmodok vele iszonyúan hiányzik most hogy jobban feltudom fogni h ö már nincs. Arra gondoltam hogy megszeretnèm tudni hogy ő mèg köztünk van e mèg vagy már fent van a menyben ès arra fogok folyamodni h megkèrdezem ezt tőle mert ha itt van akkor válaszol nekem?Csak olyanok írjanak akik hisznek az ilyenekben ès tudnak tanácsot adni.

2017. júl. 10. 17:25
 1/8 anonim válasza:
100%
kezdj el beszelni hozza hangosan es kerd meg ha itt van adjon valami jelet, ezutan majd kiderul mi lesz.
2017. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%
Ezotéria kategória jobb lenne
2017. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Részvétem. Az van, hogy apukád már nincs veletek, de mivel sokat gondolsz rá, az agyad kivetíti őt neked. Ez a gyász része, nem kell félni, el fog halványulni. Én cseppet sem hiszek a szellemekben, de a fenti okok miatt többször is láttam már a feleségemet, aki 6 éve meghalt. Sőt gyakran hallom a hangját, érzem az illatát. Teljesen normális vagyok, nincs semmi mentális betegségem. Úgy kell ezt kezelni, mintha álmodnál, de közben ébren vagy. Menj ki a temetőbe, vigyél neki virágot, vagy gyújts neki egy gyertyát, és beszélj hozzá, az segít. Vagy írj neki egy levelet, amiben leírhatod, hogy szereted és hiányzik.
2017. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 thoomas26 ***** válasza:
80%

Lelkek vagyunk mindannyian, akik jelenlegi személyiségünket jelen életünkre választjuk, melyet a testünk halála után magunkba olvasztunk, tehát a lelkünk annyival több lesz. Születésünk előtt a szellemvilágból érkezünk, s halálunk után oda térünk vissza. Egyes esetekben ez a visszatérés azonban nem megy természetesen. Ha valaki túlságosan ragaszkodik valamihez vagy valakihez az éppen hátrahagyott életéből, egyenlőre nem tér át, hanem itt ragadt szellemként fog bolyongani. Hogy apukád itt van-e még, ahhoz kommunikálnod kellene tudnod vele, vagy valamilyen módon megérezni azt. Ha nem megy, akkor keresned kellene valakit, aki tud vele kommunikálni.

Azonban egy biztos, ha te üzensz neki valamit (akár gondolatban is), azt ő mindenképpen érzékelni fogja, s lehetséges, hogy válaszolni is fog rá, legfeljebb te nem leszel képes érzékelni azt.


Az, hogy sokat álmodsz vele, nyilvánvalóan azért történik, mert nagyon hiányzik neked.

A "paranormálisnak" vélt jelenségek a házban, lehetnek szellemi tevékenység eredményei is, ám ezekre csak akkor érdemes gondolni, ha minden más racionális, hétköznapi magyarázat kizárható.


Tudom, hogy nagyon nehéz lehet neked, s nagyon nehéz ilyen esetben bármit is mondani. De mégis tudnod kell, hogy valójában csak a teste halt meg, s ő maga szerencsés esetben már átkelt a szellemvilágba (ahova te is vissza fogsz térni halálod után), vagy még itt ragadt, mert ide köti még valami, s még nem döntött helyénvalóan.

Tudd, hogy bármit is mondasz neki (akár gondolatban is), hallani fogja, bárhol legyél is. Tudd, hogy ő most is él, csak egy másik világban, s amikor neked is eljön az időd, többek között ő is ott fog rád várni a kapuban.

Addig is biztos vagyok benne, hogy azt szeretné, hogy mindezt tudd, és hogy szeresd őt továbbra is, ahogy ő is szeret téged, de légy boldog, engedd őt - átmenetileg - el.


Ha úgy érzed, hogy apukád lehet, aki még itt van, akkor kérd meg őt, hogy térjen vissza a szellemvilágba. Biztosítsd őt afelől, hogy mindig is szeretni fogod és elengeded. (S itt az elengedés most nem elfelejtést, hanem megértést kell jelentsen. Megérteni azt, hogy neki mennie kellett, az ő jelenlegi élete sajnos itt véget ért.) Tudatosítsd számára azt, hogy neki is az lesz a legjobb, ha a fény felé indul és visszatér a szellemvilágba, hogy tegye meg ezt a lépést bátran, nyugodt lehet mindazok felől, melyeket most hátrahagyott.


Remélem mielőbb sikerül magadban mindezt feldolgoznod.

2017. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Apukád figyel téged és szeret mindig veled van. Azaz ezt szeretnéd hallani. 😏 Valószínűleg ezt akarod hinni, de halál után az ember befejezi az életét és továbblép, és onnan már nincs visszaút.
2017. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem vagy még 18 éves, akkor apádnak engedélyt adtak arra, hogy maradjon még és a közeledben legyen.

Beszélj vele. Valószínűleg ő is nehéz érzelmekkel küszködik. Egyáltalán nem kell félned! Nincs mitől.

2017. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Szellemek nem léteznek, és mennyország sem. Kérdezgethetsz amíg akarsz, válaszolni nem fog senki sem. Egyszerűen csak hiányzik és emiatt vele álmodsz és róla hallucinálsz. Ennyi.
2017. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha még aktuális a kérdés: hívj papot és szenteljétek meg a lakást. Nálunk bevált.
2018. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!