Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha agyon csapunk egy legyet...

Ha agyon csapunk egy legyet miért nincs bün tudatunk?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
86%
Miért ne lenne bűntudatunk? Nekem van. Nem is csapom agyon inkább addig hajkurászom míg ki nem megy a lakásból.
2017. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Miért lenne?Ha sikerül élve elfognom egy legyet, még meg is kínzom mielőtt megölöm, és egy csepp bűntudatom sincs.
2017. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Nekem se. Tűz, kés tű, folyékony viasz mind jó.
2017. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Mert tudat alatt mind gyilkosok vagyunk és nem tudunk empátiát érezni egy rovar iránt, ugyanis irritáló vagy gusztustalan, ahogy beleköp a levesbe. R***dt legyek! Más a helyzet egy olyan élőlénnyel, ami aranyos vagy bolyhos, de egyesek azokat is kínozzák. Szóval egyes olyan élőlények iránt negatív érzéseket táplálunk és a haláluk sem hat meg minket. Például ott vannak a szörnyek vagy az élőhalott zombik, még kitüntetést is kephatsz érte, ha megölsz egy párat. 😏
2017. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Pl. az előbb történt.Fekszek,netezek,és mindig ugyanoda szállt le a lábamra,mi ez ha nem b..szogatás ? pERSZE nem tudtam leütni,de megérdemelte volna-Szálljon máshova,akkor nem érdekel mit csinál,de ez már provokáció.
2017. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Mert a világon az eggyetlen állat az ember aki szándékosan öl,míg a többi csak védelemből,vagy túlélésért.Ui:Én se ölöm meg,hanem elkapom s kiviszem élve.Erre megvan a természetes ragadozó!
2017. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem értelmes lény, kb. mintha egy robotot csapnál agyon.
2017. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azért nincs, mert nem ezen gondolkodom, hanem csak lecsapom, oszt' jóvan.
2017. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor csapom le,ha nem hagy békén.A kockàs húslegyet,bögölyt,döglegyt azt viszont irtom kiméletlenül mert nagyon veszélyes a konyhàban.Daràzsért szintén nem bànkódom.Viszont az àrtalmatlan bogarakat nem bàntom.
2017. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
83%
Mert túlságosan lenézzük őket. Engem mindig gyötör a lelkiismeret, ha lecsapok egy bármilyen rovart. Épp ezért a darazsat, a méhet, a legyet és az összes többit SOHA nem csapom le. Egy papírral vagy bármi mással kiterelem a szobából.
2017. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!