Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gondolatolvasásról szóló...

A gondolatolvasásról szóló könyv lapjai üres oldalúak? Aki hivatott, megérti a könyvet?

Figyelt kérdés
Hogyan?

#gondolat;
2017. júl. 22. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy könyvnek vannak gondolatai? nincsenek, ergó nem lehet üres könyvből gondolatolvasást tanulni.
2017. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan irónikus.

Az idézőkel lemaradt. Remélem jelentkezik az ötletgazda, és mesél.

2017. júl. 22. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényeges tudni, hogy milyen nyelven gondolkodott az illető, akinek gondolatait az üres lapok tartalmazzák!
2017. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen tudni, ki milyen nyelvet beszél. A gondolataid többnyire képek, amikhez egy adott érzelem társul, kisebb mértékben hang/íz/szag/érzés+érzelem. Utána az agyad ezt dekódolja a saját nyelved szavaira. Teljesen mindegy, hogy az északi sarkon születtél-e vagy Dél-Afrikában, ha létezne ténylegesen gondolatolvasás akkor a beszélt nyelv értelmét vesztené. Sok félreértést megspórolhatna az embereknek, mert a gondolatok szavakká alakítása némiképp tökéletlen. Ha azt mondom neked például, hogy vödör, te lehet, hogy a te agyadban egy világoskék plasztikvödör képe jelenik meg egy pillanatra, hajlított fém füllel, miközben az én agyamban egy horpadt bádogvödör képe volt, amit neked szerettem volna továbbadni. A vödör pedig egy alaptárgy, a repülő alatt én lehet hogy egy an-225 antonov képét őrzöm, te pedig gyermekkorod egy játék tu-124esét. Egy teljes mondatban az ember természetesen önkéntelenül is igyekszik minél jobban pontosítani a hangsúlyosabb gondolatokat, ennek ellenére vélhetőleg nagyon ritkán sikerül pontosan úgy átadni azt az információt amit szeretnénk. És tartok tőle hogy ezt a hiányosságot nem feltétlenül egy kupac üres lap fogja megoldani, aminek a megalkotója valószínűleg arra gondolt, hogy mennyi álmatlan éjszakát okoz majd ezzel a sok szerencsétlennek, aki pénzt adott ki az állítólagos telepatikus továbbképzés anyagáért. Hoppá, lelőttem a poént...elnézést kérek mindenkitől, aki még nem olvasta végig, én meg jól elárultam ki a gyilkos...
2017. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mélyenszántó gondolatokhoz szerintem igenis kell valamilyen nyelv ismerete.

Ha az ember csupán nyelv nélküli képekben gondolkodna, nehéz lenne pl. a számítógép, de akárcsak a mosógép működését is megérteni/megérttetni.

2017. júl. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy számítógépet is programozhatsz basic, pascal c+ vagy bármilyen programnyelv segítségével amin keresztül visszafelé kommunikál majd veled, de attól még ugyanúgy bitekkel "gondolkozik", van impulzus vagy nincs impulzus. Használhatsz rajta bármilyen "mélyenszántó" gondolatot, a működési elvén az nemigen fog változtatni. Az emberi agy pedig meglehetősen hasonló elven működik mint a számítógép. Illetve pontosan fordítva, a számítógép működik hasonlóan mint az emberi agy, mivel nem a számítógép csinálta az embert, hanem fordítva.
2017. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Várom az ötletgazda hozzászólását. Elárulok egy titkot: állítólag 66 éves.
2017. júl. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!