Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok racionalis magyarazatot...

Tudtok racionalis magyarazatot adni? Kicsit azert felek.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi okozza, de ket napja nagyon furan erzem magam a hazunkban estenkent. Biztos a meleg a fobb tenyezo, hogy nem tudok elaludni de olyan nyomaszto a hangulatom is. Tegnap mar hajnal 3-kor vegul nem birtam es lementem a foldszintre a nagymamamhoz (velunk el), hogy ott majd biztos nyugodtabban alszom, mivel eleve hidegebb is van lent. Eleg sokat forgolodtam, mar szinte aludtam es egyszer csak a falon eros kopogast hallottam. Eloszor csak egyet, majd duplazodott kb. 5 mp kulonbseggel, ez eleg sokaig kb. 5-6 percig tartott, aztan abbamaradt egy idore. Kozelebb bujtam a mamamhoz es ekkor hirtelen 3 kopogas volt mar egymas utan es ezt kovetoen megint 2 vagy 1.

Felkeltettem a mamamat, hogy megkerdezem hallja e o is, de nagyon komas volt, azt mondta semmit nem hall. Mar megnyugodtam, hogy vege amikor is, vmit ereztem a karomon. Ekkor mar nem birtam es visszamentem az emeletre.

Megjegyzem a kutya is fura volt, neha ugat a semmibe es tegnap este is ezt csinalta, melle morgott is.

Nem nagyon hiszek a szellemekben, de egyszeruen nem ertem mi lehetett ez az eleg eros, de utemes zaj. Mamam haloszobaja mellett, mellett van a kazan, de hat az most nincs bekapcsolva nyilvan.


Szerintetek? Vagy csak en kepzeltem bele sokat?


2017. aug. 5. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a hőtágulás miatt kattog minden össze-vissza.
2017. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:
54%

Azok a szellemek (mi is azok vagyunk, csak jelenleg testben élünk), akik a testük halála után annak rendje módja szerint nem keltek át a fénybe (túlvilágra), azok hosszabb-rövidebb ideig itt ragadhatnak, a köztes térben, földi síkon. (A nem kellő tudatosságuk és/vagy valamihez vagy valakihez való túlzott ragaszkodásuk miatt nem kelnek át.)

A legtöbb lélek nem így jár, de sokan igen. Ők bármikor lehetnek körülöttünk (s vannak is), de a legtöbb esetben nem érzékeljük őket.

Tehát, bár sokszor a fantázia termékei az észleleteink, teljesen soha nem zárható ki, hogy amit szellemi tevékenységnek vélünk, az valójában is az.


Ha valóban minden racionális magyarázat kizárható az észlelésedre - de ezt csak te tudhatod -, akkor el kell fogadni, hogy szellemi tevékenység áll a háttérben.

Amit leírtál, az alapján ezt valószínűsítem. (A kutyák is képesek érzékelni olyan energiákat, amiket mi nem feltétlen.)


Nagyon fáradt és kimerült tudatállapotban voltál akkor, ez is rásegíthetett az észlelésedre.


Ha félelem van benned, az észlelés csak erősödik. Tehát az egyetlen, amit javasolt tenni - egyben a legnehezebb is - nem félni. Ha a tudatod játéka mindaz, amit érzékelsz, akkor azt is ugyanúgy fokozza a félelmed, mint egy esetleges negatív szándékú szellem érzékelését.


Ha nem félsz, azzal magadon segítesz. Azonban segítség a szellemnek is kell. Rávenni, hogy átkeljen a fénybe, a túlvilágra. Megértetni vele, hogy neki is feltétlenül szükséges volna a létezése folytatásához, s a megnyugvásához. Ennek sikeressége sajnos egyénenként nagyon eltérő, van aki könnyebben, van aki nehezebben vehető rá erre.

2017. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!