Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen, akinek...

Én vagyok az egyetlen, akinek még semmilyen paranormális élménye nem volt?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasni ezeket a történeteket, meg rengeteg ilyen videó is van. Szinte mindenki látott már furcsa árnyakat, különös hangokat hallottak, érezték egy szellem jelenlétét, stb... Hát velem semmi ilyesmi nem történt soha. Ezzel egyedül lennék? :D
2017. aug. 6. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy egyedül. 7 milliárd másik ember is így van ezzel. Aki mást mond az hazudik.
2017. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, mások 7 milliárddal mi van - kicsit merész állítás volna, nekem se volt soha paranormális élményem. Lehet, hogy azért, mert elég tisztán látom mi a különbség - nálam - normál, tudatos ébrenlét, és álom, vagy fantáziálás között?
2017. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
54%
Nem vagy egyedül:D én is csodálkozva olvasom ezeket a sztorikat de én sem tapasztaltam hasonlókat még soha. (Amit egyébként nem bánok.) Lehet,hogy részben azért mert nem nézek horrorokat, nem szeretem és hallottam már olyat,hogy valaki azok hatására gondolja túl/képzeli be dolgokat.
2017. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én se tapasztaltam még soha semmit. Pedig hiszek az ilyesmiben.
2017. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos te vagy az egyetlen. Velünk már megtörtént sokféle természetfeletti dolog paranormálissal megfűszerezve. Tudod ez olyan természetes, mint a rossz meg a jó, a rossz meg a még rosszabb. Szóval nekünk már fel se tűnik vagy másképpen fogalmazva: természetesnek vesszük a természetfelettit. Egy szellemmel vagy egy entitással élünk együtt teljesen lényegtelen, amíg fizeti a részét. Meg aztán ott vannak a skizofrénnek, ők is látnak hallanak sokfélét.
2017. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 thoomas26 ***** válasza:

Az emberek többsége nem szerez tapasztalatot a szellemi világ jelenségeit illetően. Azonban nagyon sokan vannak, akik igen, de nem mernek róla beszélni. Tehát az mindenkire igaz, hogy ha komolyabban körbekérdezné az ismerőseit (a bizalmat megadva), meglepődne, mennyi ember ismerné el, hogy már élt meg ezt-azt. Csak jelenleg még tabunak számít az ilyesmi, noha a változás megfigyelhető azért.


Nagyon sok mindentől függ, hogy egy ember szerez-e az életében ilyen tapasztalatot, s hogy mennyit, milyen mélyeket.

A lelke fejlettségétől, a mentális-lelki egészségétől, az efelé való nyitottságától, az adott életútjától, stb.

Így vannak természetesen nagyon sokan, akik leélnek úgy egy életet, hogy semmi ilyen élményük nem volt. Egész egyszerűen azért, mert nekik nem volt dolguk ezzel - abban az életükben.

S addig, hogy elfogadják-e mégis a szellemi világ létezését, kizárólag attól függ, hogy mennyire tudják azt a saját világképükbe beleilleszteni.

Aztán vannak olyan észlelések is, amelyek után már nem kérdés az azt érzékelőnek.

2017. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem!

Csak mások nem itt kérdezősködnek.

2017. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, én az emberi hiszékenységben sokkal jobban hiszek, mint abban, hogy vannak, akiknek volt paranormális élményük, de semmi kézzelfoghatót nem tudnak felmutatni, de elhinnem azt bezzeg kellene.
2017. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az emberek többsége nem szerez tapasztalatot a szellemi világ jelenségeit illetően. Azonban nagyon sokan vannak, akik igen, de nem mernek róla beszélni. "

Ez orbitális tévedés! A százalékarány tanultság és közösség kérdése. Nem meglepő, hogy mondjuk a vidéki emberek vagy kisebb közösségekben ez a téma egyáltalán nem tabu. Ebben a közösségben nyitottan beszélnek róla. Nem véletlenül megy ilyen jól az ezós műsoroknak. Nyugodtan után járhatsz, hogy naponta hány betelefonáló van szűk 1 órában. Az emberek többsége igen is szerez tapasztalatot az élete során, amit nem tud magyarázni. Nagyon sokan, akik hisznek valamiben (köztük te is) azzal próbálja magyarázni a megmagyarázhatatlan amiben hisznek. Magyarországon valószínűleg többen hisznek valamiben, mint az ellenkezője. Akik meg hisznek azzal magyarázzák, amit nem tudnak. Szóval számtalan ilyen eset van.

2017. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 thoomas26 ***** válasza:

#9

Igen, tudom, vannak olyan emberek, akik nagyon könnyen megvezethetők bármivel, s őket is használja ki leginkább az "ezós iparág".

Azt gondolom ez némileg más tészta már, mint amiről én beszéltem. Én korábban teljesen szkeptikus voltam. S amikor rájöttem, hogy nem annyi a világ, mint amennyit érzékelünk belőle, hogy létezik szellemvilág, akkor én is nyíltabban mertem róla beszélni. Először biztos voltam benne, hogy majd senki sem lesz nyitott feléje. Aztán meglepődtem, hány ismerősömről derült ki - akiről korábban nem is gondoltam volna -, hogy voltak saját élményei, s nyitott is róla beszélni, de soha nem hozta volna szóba, ha nem látja bennem a bizalmat.


Engem mindig is az vezérelt, hogy tudjak s ne higgyek. Ezért igyekeztem mindent saját magam is megtapasztalni, s csak azt fogadtam el, amiben saját élményem is volt, illetve amiről számomra megcáfolhatatlan bizonyítékot sikerült szereznem, találnom.

De nagyon fontos megemlíteni, hogy senkitől nem várom el még véletlen sem, hogy higgyen nekem bármiben is. Korábban én sem hittem volna senkinek, aki ilyeneket állított. Kellett hozzá a saját megtapasztalás. Addig kizárólag azon múlik, hogy valaki hisz-e benne vagy sem, hogy a saját világképébe mennyire képes beilleszteni azt.

Tehát én senkitől sem várok hitet. A válaszaim csupán a saját világképemet tükrözik, mely a saját élményeimből és a megszerzett (számomra hiteles) ismereteimből táplálkozik. Az, hogy ez kinek mennyire fogadható el, mindenkinek a saját döntése.

2017. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!