Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki szokta használni gyógyulás...

Aki szokta használni gyógyuláshoz! Melyiket használod: 432 Hz és "társait" (108,180,216,360,540,720,900,1080, stb) vagy a Solfeggio frekvenciákat?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy olyanok írjanak, akik a témát kedvelik; kötözködők kíméljenek.

2017. aug. 10. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kerdesed tul tag, mindenki azt hasznalja amelyik szamara a legmegfelelobb. Igy kb azt kerdezed, mit szoktal enni reggelire? Tojast/szalommaval, muzlit, vajas kenyeret valamivel, gyumolcsot vagy semmit?

Mindenki azt, amelyik az o kedvere van.

Itt is ugyan ez a helyzet. Egy sima meditacios zenenek is van pozitiv hatasa es egy sima frekvencianak is. Embere valogatja.

2017. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt hallottam, hogy nem mindegyik frekvenciának van az emberre előnyös hatása, hanem éppen ellenkezőleg.


Arra is kíváncsi vagyok például, hogy a 432 Hz (és társai) jobbak-e gyógyításhoz, mint a Solfeggio frekvenciák?


A 432-vel kapcsolatban láttam "cymatic visualization" videókat, kísérleteket - pl. összehasonlítva a 440-nel - de a Solfeggio frekvenciákkal kapcsolatban ilyeneket nem találtam. Így nem tudom "leellenőrizni", hogy milyen hatással van pl. a vízre vagy egyébre a S. f.

2017. aug. 10. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyuláshoz theta freqenciát, 528 hz-et használok, és fehér zajt elalváshoz időnként vagy a bal fülemben lévő pink zaj csökkentéséhez.


Én nem tiszta hangfreqenciát szoktam használni, hanem zenével, mert vannak amikhez nem igazán vagyok hozzászokva.


A 432 hz is jó.

2017. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=CreU9g302yU


https://www.youtube.com/watch?v=HLa0rr2SuZE


Én ezeket használtam gyógyulási időben, és nagyon segítettek.


A növényt is ezekkel a hangfreqenciákkal gyógyítottam meg.

2017. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
what the fuck
2017. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ostobaság az egész. Frekvenciák nem gyógyítanak semmit.
2017. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez.Meghallgattam azokat,amiket előző linkelt.Hàt engem nyomasztanak.Inkàbb félelmet,szomorúsàgot kelt bennem.Nem érzem jól tőle magam.Tehàt gondolom akkor engem pl nem is gyógyit.
2017. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs kiváló minőségű fülesed meg géped, akkor semmit sem ér. Amúgy sem mintha érne valamit
2017. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!