Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mekkora valószínűséggel...

Mekkora valószínűséggel léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy még senki nem bizonyította, hogy léteznek szellemek, de több videó felvétel is van , amin elvileg szellem látható, és a you tube-n is vannak róla dokumentum videók , csak nem tudom ,hogy valóban ugy van, ahogy elmesélik , vagy csak sima butítás az egész . Elvileg mióta, és honnan ered ez a szellem hit az emberiségnél?
2017. aug. 17. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egész nagy, mivel semmilyen anyag nem vész el, csak átalakul ez fizika.
2017. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

99% csak butítás.

A többiről meg nem tudjuk, hogy mi.

Elvileg az energiamegmaradás nem engedi a létezésüket.

2017. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

Semekkora valószínűséggel.


"Szerintem egész nagy, mivel semmilyen anyag nem vész el, csak átalakul ez fizika."


És ennek mi köze a szellemekhez?

2017. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
47%
Nem létezik a lélek, az ember egy biológiai gépezet, ha meghal, akkor a teste humuszként hasznosul a talaj javítására és kihajt belőle a fű "kövéren".
2017. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Nagyjából nulla valószínűséggel. De ha akarod, egyet tudok én is mutatni neked. Igaz nem valódi, csak egy nagy átverés.
2017. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
"Semmilyen anyag nem vész el , csak átalakul" - ez igaz is , csak az anyag átalakulása után, ami megmarad is kézzel fogható. A szellem meg nem kézzel fogható, hanem egy jelenség, mint akár a gravitáció, azaz jelen van , csak nem érzékeljük.
2017. aug. 17. 22:04
 7/19 anonim válasza:
80%
Egyetlen olyan dokumentalt eset sincs, ami hiteles lenne. Szerintem ez sokat elmond. Ha van is ra esely, a nullahoz konvergal a valoszinusege.
2017. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
A youtube-ot ne hozd fel példának mert ott bármiről találsz videót. A kérdés kapcsolódik ahhoz hogy az emberek mindig hisznek (hittek) a természetfelettiben, istenekben. Majd mind, egymástól független kultúrákban hittek valamilyen istenben. Ezért úgy tűnik ez az emberi faj sajátossága. Talán azért mert nehéz elfogadni hogy halálunk után megszűnünk létezni.
2017. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a baj ,ha valami, valaki megszűnik létezni, azt megint csak lehetetlen elképzelni.
2017. aug. 17. 22:45
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
a gömb villámot sem sikerólt soha lefotózni és dokumentálni mégis mindenki tudja,hogy létezik ne itt kérdezd ezt mert van aki hisz benne van aki nem mást nem tud mondani
2017. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!