Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek az lehetséges ha...

Szerintetek az lehetséges ha nagyon sokat gondolunk valamire akkor az beteljesül?

Figyelt kérdés
Régebben elég sokat gondolkodtam valamin es 7 hónapja sajnos beteljesült. Vagy ez csak veletlen egybeesés? pl. Elveszteni valakit aki sokat jelent szamomra,de csak azert gondoltam ilyenre mert az a személy állandóan azt mondogatta hogy ő megfog halni fiatalon..és ez mindig elgondolkodtatott...
2017. aug. 18. 13:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerinted ezek azért történtek meg mert te belegondoltál? Elkel szomorítsalak nem te irányítod a földnek a rendjét.
2017. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Erre a kèrdèsre magadban, magad keress választ.
2017. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mar ne is haragudj de en azt egy szóval sem irtam/gondoltam hogy én iranyitom a földet
2017. aug. 18. 13:56
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Mivel a gondolatnak teremto ereje van, igy valoszinu.

De, hogy kozod lenne pontosan ehhez, ezt igy nehez lenne megallapitani.

2017. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Ezt hívják a vonzás törvényének.
2017. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
A vallásos hit is erre alapul. Az imádság lényegében a dolgok bevonása. Hogy hiszem hogy megtörténik. Aztán vagy igen, vagy nem. "Az ember tervez, az Isten végez".
2017. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 VTB ***** válasza:
52%
Ahogy fentebb is írták a gondolatnak teremtő ereje van! Ha valamire erősen gondolsz, szinte életszerűen megéled. Az emberi tudat eszméletlen dolgokra képes. Ajánlom neked elolvasni Esther és Jerry Hicks: A Vonzás törvénye című könyvet :)
2017. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fish1 ***** válasza:

Gondolni nem elég rá, a gondolatok mögötti érzelmek fognak teremteni.

Más ember életébe azért nem olyan egyszerű beleteremteni.

Ha ez az ember rettegett attól, hogy fiatalon meghal, akkor ezt ő teremtette magának. De az is lehet, hogy előre érezte már régről.

2017. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat a könyvnek majd utana nezek,es a utolso kommentelőnek meg azt mondom hogy lehet hogy megis érezte de igazábol neki ezt egy jósnő mondta hogy megfog halni... :)
2017. aug. 21. 18:43
 10/15 Fish1 ***** válasza:
Akkor az nem igazi jósnő volt szerintem. Merthogy ilyet nem mondhat akkor se, ha ezt látja, és ezzel tisztában kellene lennie. Egyrészt, mert a jövő dinamikus, állandóan változik, a jelenben. Amit jósolnak, azok csak lehetőségek, lehetséges utak. Másrészt, ha ilyet mond valakinek, akkor a kliens simán sorskövetővé válhat, és miután folyamatosan erre fókuszál, hogy ő fiatalon meg fog halni, akkor így is lesz...
2017. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!