Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiskoromban (kb.9éves korban)...

Kiskoromban (kb.9éves korban) miért mondta az anyukám ezt nekem?

Figyelt kérdés
Akkoriban elkezdett foglalkoztatni engem az aura és olvasgattam róla. Megpróbáltam látni a sajátomét és 5 nap próbálkozás után láttam már a színét is(habár mindig mas színű volt) és utána mondtam anyának hogy az ő aurájat is megnézem és elmondom milyen a hangulata és kitaláltam. Utána anya azt mondta nekem hogy ezt ne merjem senkinek sem elmondani hogy én látom az aurákat. Máig ha nagyon akarom akkor látom még valamennyire,halványan látom a színeket,igazából akkor elvette a kedvem ettől az egésztől. Lehet azért mondta,mert őrültnek gondolt és azt hitte mások is annak fognak gondolni? :(

2017. aug. 23. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, anyukád hogyan áll ezekhez a dolgokhoz, ezért nem tudom, mennyire igaz a mondat első fele. De igen, nem akarta, hogy mások bolondnak nézzenek. Tudod, milyenek az emberek, főleg a gyerekek. Hamar gúnyolják azt, amit nem értenek, bolondnak tartják azt, aki más mint ők.
2017. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Hogy ne kerülj zárt osztályra a halucinációiddal. :D
2017. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Mert nem akarta, hogy előadd az iskolában és mindenki hülyének nézzen meg elküldjenek a pszichológushoz.

Mi is játszottuk kiskorunkban a barátnőmmel, hogy ha nagyon nézzük, látjuk a kezünk körül az auránkat, meg még színes volt, de hálistennek nem adtuk elő senkinek, most már tudjuk, hogy hogy működik a világ.

Szerintem olvasgass még pár könyvet, mert te ugyan nem láttad senkinek az auráját, sem 9 évesen, sem most.

2017. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Miért ne láttam volna más auráját soha?😂
2017. aug. 23. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha valaki olyan dolgokat érzékel, amelyeket rajta kívül más nem, azt nem szokták valóságnak tartani és pszichózisnak hívják.

Ezért nem akarta, hogy elmondd bárkinek.

2017. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De vannak még emberek akik látják.
2017. aug. 23. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek elítélően nyilatkoznak ilyen dolgokról és nem akarta, hogy megítéljenek téged.
2017. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Talán ő is látott dolgokat kis korában. Állitólag kb 5 éves korig látnak dolgokat a gyerekek. Ha mondják a szülőnek, hárítanak, nincs ott semmi.

2017. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!