Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek párhuzamos világok...

Léteznek párhuzamos világok szerintetek?

Figyelt kérdés
Pl. lehetséges, hogy egy másik világban én is létezem, csak ott egész más vagyok, mint ebben a világban?

2017. aug. 24. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Itt járkálunk körülötted kb 8 milliárdan. Mindenkinek az ènkèpe ès világkèpe alkotja a saját világát. Akinek információja van rólad, vagyis ismer vagy csak látott ès tettèl rá valamilyen benyomást, lekèpezett tèged a saját világába olyannak amilyennek megtapasztalt. Ott abban a világban az elmèjèben, pont annyira vagy valóságos, mint itt ebben. Fizikailag persze nem tud megèrinteni, kivève ha benne vagy az álmaiban. ;)
2017. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mojjo ***** válasza:
55%
Azt nem tudom, hogy párhuzamos világok léteznek-e, de soros világok teljesen biztosan.
2017. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem létezik, de csak elméletben, mert a gyakorlatban nincs róla információ. Hogy ez miben nyilvánul meg azt nem tudom, de ha a SCI-FI-ket nézzük bármi lehetséges elméleti síkon.
2017. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Első vagyok. Javaslom olvass kicsit utánna a kybalion-nak ès a tudatos álmodásnak ha nem csak èrdekel a tèma, hanem ÈRDEKEL A TÈMA.
2017. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
57%
Biztos, hogy léteznek.
2017. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
Nem léteznek
2017. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy párhuzamos világban biztosan léteznek!
2017. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
90%

Nagyon érdekes kérdés.

Azt tudjuk, hogy a párhuzamos dimenziók mind különböznek. Van amelyik dimenzió annyira különbözik, hogy ott még mindig élnek dinoszauruszok.

Viszont vannak dimenziók melyek csak annyira különböznek a mienktől, hogy a házad elött egy szállal kevesebb fű van.

Így technikailag az mondható, hogy végtelenek az opciók. Viszont ha végtelenek az opciók, az azt jelenti, hogy minden dimenzió létezik amit el tudsz képzelni.

-Ezzel szoktam cáfolni a párhuzamos dimenziókat. Mert ha végtelen dimenzió van. Akkor az egyik dimenzió már felfedezte a dimenziók közti utazást. Sőt már akkor végtelen sok dimenzió felfedezte.

És a "végtelen lehetőség" szerint van egy dimenzió, ahol felfedezték a dimenziók kőzti utazást és semmi más tervük nincs minthogy TÉGED meglátogassanak a Te jelenlegi dimenziódban pont ma reggel. Ami nem fog megtörténni.

-Szeretném elhinni, de szerintem ez csak a mi fejünkben él, mert túl sokat gondolunk arra hogy "mi történhetett volna".

#1 válasz is érdekes/elgondolkoztató, csak nem erre a kérdésre ad választ. Azért ne pontozzátok le azt se.

2017. aug. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mojjo ***** válasza:

@8:

És ha nincs végtelen sok párhuzamos világ? (A dimenzió szó nem azt jelenti, amit hiszel, hogy jelent.)

És ha nem lehetséges a párhuzamos világok közötti átjárás, így azt nem is fedezhették fel?

2017. aug. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"Azt tudjuk, hogy a párhuzamos dimenziók mind különböznek. Van amelyik dimenzió annyira különbözik, hogy ott még mindig élnek dinoszauruszok.

Viszont vannak dimenziók melyek csak annyira különböznek a mienktől, hogy a házad elött egy szállal kevesebb fű van.

Így technikailag az mondható, hogy végtelenek az opciók. "


Tudjuk? Akkor ez természettudományos tény? De jó, akkor be lehet mutatni. Kíváncsian várom a párhuzamos, dinós világ bemutatóját

2017. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!