Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen alszok el...

Nagyon nehezen alszok el éjszaka és egy ideje már rémálmaim is vannak. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni vagy mi tud segíteni. Ezekben az álmokban mindig valami katasztrofa, gyilkossag történik. A legutóbbiban az volt hogy egy baráti társasággal voltam egy plázában és hirtelen nagy füst majd felgyulladt és az épületből nem lehetett kimenni,de én kijutottam. Általában én ezekez mindig túlélem, de ettől fuggetlenül aggasztanak ezek a dolgok. HOgy tudnék magamon segíteni?

2017. aug. 26. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Találj magadnak egy sportot vagy egyéb elfoglaltságot amivel elfárasztod magadat éjszakára és akkor az agyad nem pörög hülyeségeken. Komolyan mondom, ha nem fárad el eléggé az ember akkor minden hülyeséget össze tud álmodni, főleg ha feszült valami miatt.
2017. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!