Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik HISZNEK a természetfelett...

Akik HISZNEK a természetfelettiben: Az álmaim és egyebek jelenthetnek valamit? 16/L

Figyelt kérdés

Rengeteg furcsa álmom volt már. Most így hirtelen csak egy jut eszembe ami pont úgy történt meg ahogy megálmodtam.


Ülök volt lakásunkban a sámlim, veszem a cipőmet, apám nevelőapja odahív magához és ad 1000 ft-t. (Pont ez történt)


Álmokon kívül furcsa dolgok is történtek.


Tudom, hogy az álmok nem mindig jelenthetik azt, hogy meg is történik és vagy ahhoz hasonló történés lesz.


Hosszasan nem írom az álmaimat és más furcsa dolgokat de aki valamennyire jártas a dologban és felkeltette az érdeklődését valamennyire, szívesen privátban leírok mindent ha rám ír.



2017. szept. 15. 19:28
 1/4 youngboy26 válasza:

Én vélem is nagyon sokszor előfordult, mint pl ma is. De evvel nem foglalkozom, amikor látom, hogy megtörténik, amit álmodtam.


Ez hívják "dézsávú"-nak.

Szerintem semmi funkciója, jelentést nem okoz.

2017. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
23%
Nekem azt mondta egy ehhez értő személy, hogy a de ja vu azért van, mert előző életünkben már megtörtént. :)
2017. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Velem hosszabb rövidebb időtávban folyamatosan megtörténnek, az előre megálmodott dolgok...
2017. szept. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Akik HISZNEK a természetfelettiben"

Bocsi, de ha így kérdezed, akkor csak "igen" válaszokat fogsz kapni. :)

2017. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!