Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek milyen paranormális...

Veletek milyen paranormális dolgok történtek?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni ilyen történeteket???

2017. szept. 19. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Sztem ilyen akkor van amikor az ember sanyargatja magát, amikor élni sincs kedve és igen mélyre van süllyedve, én így tapasztaltam, mikor így voltam alvás közben hangokat hallottam, neszeket, át is mentem anyumhoz aludni mert féltem.

De mikor ebből az állapotból kijöttem ezek elmúltak, azt mondják ilyenkor ez az ismeretlen erő vagy vmi nem tudom, könnyebben árt nekünk.

szval én vmit átéltem, megtapasztaltam és nagyon nem tetszett.

2017. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Én PARÁzok, mert nagyon nem NORMÁLIS, hogy egy olyan ember, mint a csúti törpe vagy a csíkszemű disznó még mindig hatalmon van.


Amire te gondolsz, olyan is történt velem, de felesleges leírni. Úgy sem hiszi el senki, csak meghazudtolnak, hülyének néznek, megpróbálnak minden áron racionális választ találni és a végén már én is megkérdőjelezném mit tapasztaltam. Inkább gyerekkel beszélem. Ők még értelmesebbek az agymosott felnőtteknél.

2017. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, milyen szemetek hogy a valóságot akarják megismerni, míg neked jó az esti mese is.
2017. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy baratnom befogadott egy harom labu cicat. Es mondta, hogy csomoszor a macska hajnali 2-3 ora kozott korbe korbe rohangal a szobaban/àgyon. Aztan, mintha semmi nem tortent volna abbahagyja. Nem nagyon hittem neki, egeszen addig, amig egyszer nala aludtam es arra keltem, hogy a macska (igaz reggel fel 6-kor) de korbe korbe rohangal , mint valami idiota az ágyon, amin aludtunk.

Ez eleg paranormalis?🙀

2017. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Kinyitottam a hűtőt és volt benne finom kaja :O
2017. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Velem rengeteg. Főleg a gyakorikerdesek.hu oldalon. Kèpzeld. Olyan bugyuta hülye kèrdèseket láttam melyek számomra teljesen para-normálisak. Felsorolok párat.

1. Vannak szellemek?

2. Ez szellem lehetett?

3. Vámpírok lèteznek?

4. Mit "gondóltok" ufó "vólt"? (Parasztos akcentussal. He!)

5. Valaki tudna nekem jósolni?

6. Xy megbízható jós?

7. Mit jelenthet ez az álmom. (Sikítva szaladtam, nehogy a barátnőm a telefonomra üljön. Nagyon rossz volt...(no komment)

8. Ha jönnek az ufók megtámadnak minket, akkor mit tegyünk mit " gondóltok?"

9. Szerelmi kötèst szeretnèk csinálni, valaki tudja hogy kell?

10. Veletek milyen paranormális dolgok törtèntek?


Mesèljek mèg kèrdező? Ne fárassz már.

2017. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az összes.
2017. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Találkoztam egy "loú"-val. Minden igaz, amit írtak róluk! Szerencsére volt nálam veccő!


[link]

2017. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csonka vivien válasza:

anyukámnak olyan szokása volt,hogy átnézedt mindent,hogy minden omegvan-e,igen minden megvolt.amikor hazajöttem iskolából,vacsora után,amikor tabletozni akatam,hol volt,ott nem volt ott.apukámmal kerstük mindenhol,anyukám a telefonban azt mondta,hogy ott volt otthn,és igen ez igaz,mert én is ott voltam.de vettünk ugyanolyat,és minden koés volt.

másik esemény ami velem történt,otthon voltam egyszer,mert mentek üzletbe,ki mentem a konyhaba,hogy nézelődhetsek,és megától kinyitódodt a

konyha szekrény ajtó,nem tudtam,hogy ez mi volt,de féltem.

voltak rémisztő dolgok.

2021. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!