Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Arra ébredtem ma reggel...

Arra ébredtem ma reggel (okt.7. ), hogy egy hatalmas fény villant a szobámban! Mi lehet ez? Angyali üdvözlet?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem lehet hogy építkezés közelében laksz?Nálunk reggel 6 órától világit a darunak a lámpája szóval...nem tudom...
2017. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Arra jártak a reptoidok, és beköszöntek, mert jól éretrék magukat veled(megbecstelenítették a segged, de kitörölték az emlékeid róla).
2017. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 éve volt építkezés s közleünkben!
2017. okt. 7. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg a múltból visszaverődött fénysugár, amit valamelyik munkagép bocsátott ki. :D
2017. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Gömbvillám lehetett, ami csöppet veszélyesebb, mint az angyalok.
2017. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Én is észleltem mér hasonlót.Bár az nem fényvillanás volt, hanem piros színű szikrázó fénylő gömböt láttam, és máig fogalmam sincs mi volt ez, de utána egy ideig teljesen le voltam fagyva a látványtól. Máig nem tudtam megfejteni mi volt az a jelenség mivel konkrétan bent volt a szobában, szóval kívülről sem jöhetett autólámpa világítástól stb :)
2017. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. okt. 9. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!