Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakinek hazudtam "magamról"...

Valakinek hazudtam "magamról" dolgokat de rosszakat. Amióta ez történt nem pontosan ugyan úgy de megtörténik kb minden azok közül. Mit tegyek? Csak véletlen lenne?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon hülye vagyok de csináltam egy kamu facebookot és onnan egy olyan emberrel beszélgetek akit a való életben nagyon szerettem de sajnos megromlott a kapcsolatunk és nem áll velem szóba.

Szerettem volna megtudni mi van vele mostanában ezért a bizalmába férkőztem egy kamu profilról. Ez nagyon jól is sikerült.

Ő fiú, én lány vagyok és a fb-on is lány.

Féltem tőle majd nagyon megtetszik neki a kamu profil ezért próbáltam elég negatív dolgokat írni neki “magamról”.

Na most ez kb 4 hete volt. Azóta sorra kb minden (nem teljesen ugyan úgy) de hasonlóan és kicsit lazábban de megtörténik.

Pl költözés, iskola váltás, zűrös kapcsolat anyukámmal, stb.

Sajnos ma azt hazudtam neki, hogy volt régebben egy autóbalesetem amióta nem ülök autóba mert félek.

Nem rég viszont elgondolkodtam rajta mekkora hülyeség volt mert lehet a végén ez is beigazolódik..

Lehetséges ez hogy én vonzottam be a dolgokat? Vagy csak véletlen?

Minden esetre jelenleg szerencsére hiába minden beigazolódni látszik, még sem olyan drasztikusan negatív mint a kamu-s lány által megírt életben.

Remélem értitek a szituációt :)

17/l



2017. okt. 7. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha a hazugságaidat elkèpzeled rèszletesen ès mèg azonosulsz is velük akkor ne lepődj meg semmin. Azt nem èrtem, hogy ha rájöttèl erre akkor mi az akadálya annak, hogy hasznosan hazudj? Mondjuk elmesèlhetnèd neki, hogy hirtelen minden rendbe jött ès mèg a lottón is nyertèl? :D
2017. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam :D
2017. okt. 8. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne csak gondolj rá. Hajrá.
2017. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kamaszkor, meg normális események. Olyan dolgokat hazudtál, amik bárkivel bármikor megtörténhetnek.

Költözés? 1001 oka lehet, brutálisan hosszú listát csinálhatnánk abból, hogy hány ember költözött már. Én is költöztem már.

Iskolaváltás? Csak az előző osztályomból ketten váltottak iskolát, majdnem én is. A költözés gyakran von maga után iskolaváltást.

Rossz viszony anyukáddal? Mindenki átesik ezen előbb vagy utóbb. Neked épp most van. Ebből még hosszabb lista készülne, mint az előzőből. Még ha komolyabb dologról is van szó, akkor sem vagy egyedi eset.

Tehát nem bevonzottad, nem átkoztad el magad, szimplán olyan hétköznapi dolgokat hazudtál, amik bármikor megtörténhetnek. Véletlen egybeesés, ne aggódj.



(Autóbaleseted bármikor lehet, napi szinten vannak autóbalesetek, neked is könnyen lehet, nekem is, mindenki másnak is. Nincs értelme tartani tőle, de az elővigyázatosság azért nem árt, legyetek figyelmesek vezetés közben.)

2017. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!