Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudnátok nekem ajánlani megbízható és jó hipnotizőr szakembert veszprém megyében és környékén?

Olyat akiről tényleg tudjátok, hogy képesítése van és nem csak a lehúzásra megy és esetleg ha valakinek tapasztalata is van az adott személlyel kapcsolatban akit ír azt nagyon megköszönnèm ha megosztaná velem.:)

10-12 16:44  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Domján András ,az agykontrollos Domján László fia. Nem voltam nála ,de hallottam ,hogy ő a legjobb . Neten megtalálható több információ

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 10-12 19:17 Privát üzenet
LilKodakOnThatBeat nevű felhasználó válasza:

Orbán Viktor.
Bizonyos IQ-szint alatt rendkívűl hatásos!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 10-12 20:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen első el sem hiszed milyen fontos ez nekem most. :)

# 3/5Időpont 10-13 00:14 Privát üzenet
[link]

Én őket tudom ajánlani. Megbízható szellemgyógyászati technikákkal dolgoznak, többféle fajtával. És Magyarország szinte minden részén megtalálhatóak.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 10-13 00:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod 3-as :).Bevallom nem pont ilyesmire gondoltam, de most felkeltetted az érdeklődésem :D.Majd nézegetni fogom a programjaikat, mert egyszer nagyon szívesen részt vennék valamelyiken.

# 5/5Időpont 10-13 19:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki tud Nyíregyházán megbízható ásványost?
Melyik az az oldal, ami megbízható kristályokkal kapcsolatban?
Reiki tanfolyamra szeretnék elmenni Budapesten, tudnátok ajánlani megbízható helyet?
Pécsen vagy környékén megbízható spirituális tanítót vagy csoportot ismertek?
Hova érdemes reiki tanfolyamra menni Budapesten? Megbízható tanárt tudtok ajánlani?
Candida betegség tünetei jönnek elő rajtam már 4 éve folyamatosan, emiatt szükségem lenne egy budapesti megbízható, jó szaktudású hipnotizőrre, konkrét ajánlást várok - közvetlen..

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu