Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik-e valójában a harmadik...

Létezik-e valójában a harmadik szem?

Figyelt kérdés
Lehetséges-e "felnyitni" ezt a szemet, ha igen hogyan? Valakinek valamilyen tapasztalatai ezzel kapcsolatban?

2017. okt. 16. 19:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Létezik, de vigyázni kell vele, mert fejelés közben sérülhet. Ez főképp azoknak szól, akik fociznak.
2017. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Létezik, nekem pont tegnap nyílt ki, de rögtön bele is ment egy bogár, mert csak a két régebbi szemem előtt van szemüveg.
2017. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A 3. szem a 6. csakrához kapcsolódó, a homlok közepén, a két szemöldök között.

A harmadikszemes látás egy olyan készség, amely időtől és tértől független.

Tehát nem csak adott helyen és időben, hanem múltban, jövőben és helytől függetlenül is alkalmazható. Ezt a bizonyos készséget nevezi a köznyelv hatodik érzéknek, illetve

a spiritiszta oldal, ezt nevezi az Akasha (szanszkrit ’ákás’, jelentése: Tér/Éter) krónikában való olvasás képességének, ez maga az intuitív készség felidézése.

A harmadik szem tulajdonképpen a tobozmirigyhez kapcsolódó szervünk,

2017. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%
Sőt! Nyolcadik szem is van. Úgy hívják, hogy BOCEMb.
2017. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
50%
Egy átlag embernek 340 szeme van, szóval igen, van.
2017. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%
Nekem volt egy bazinagy tyukszem a labamon. Felnyitottuk, kinyomtuk belole a valadekot. Fontos hogy mindenkeppen steril kessel csinald, es vagd el a gyokeret mert megint kino.
2017. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
30%
6: milyen igazad van.
2017. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat vártam volna, nem pedig baromságokat. Még legalább ha vicces lenne :)
2017. okt. 16. 20:10
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

Hogyne lenne! Egészen lent van, alul, ahol az ezoterikusok az agyukat hordják. Úgy kell felnyitni, hogy széthúzod a farpofáidat, és kinézel az ánuszkádon keresztül.

Még kacsintani is tudsz vele, de akkor elszabadul egy löket bélszél is.

2017. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%

"Értelmes válaszokat vártam volna, nem pedig baromságokat."


Jaja, mi is értelmes kérdést vártunk, de csak ilyen ezoterikus ostobaságra tellett sajnos tőled. Hát, ez van.

2017. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!