Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Üdv! Mik lehetnek ezek?!...

MR.X. kérdése:

Üdv! Mik lehetnek ezek?! (KÉPEKKEL)! Nem porszem, az biztos, mert tiszta kamerával készítettem. (Sony Xperia XZ) (23Mp), a photoshophoz nem értek, és köd sem volt. Amikor mást fotóztam, nem a temetőt, akkor nem volt rajta semmi ilyesmi gömb/gömbök!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. okt. 16. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kepernyo hiba. De nem adnek ennek tul nagy jelentoseget. Megneztem ful fenybe ezt a 2 fotot semmi kulonleges nincs rajta.
2017. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Közelebb nem mentél? A pontok egyenletes elhelyezkedése, távolsága, magassága és a kép többi tartalma alapján további mécsesek fényei, vagy utcalámpa.


A becsillanó porszem amúgy sem a kamerádon kell hogy legyen, elég ha a levegőben valami megtöri a levegőt a fényforrás és a gép között. Lásd itt a porszemeket:

[link]


Ebben semmi ezotéria nincs.

2017. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Láttam már ilyet. Sokszor. Elkezdtem figyelni rá. Aztán mikor egyszer sokáig figyeltem, egy medúza szerű valami úszott vègig a levegőben a szobámon. Fènylett. Ilyen vèkony fènylő szálakból volt. A mozgása a medúzához hasonlított. Aztán mikor komolyabban kezdtem foglalkozni a tèmával ès a szemem edzèsèvel, akkor jött az igazi wtf. Ezt szavakkal nem lehet leírni. Egy teljesen másik világ is van itt amit szinte senki sem lát csak kevesen. Több fèle (èlőlèny?) objektum van benne. Az ègre nèzve pedig 6szög háló. Szintèn ilyen fènyes izèből.
2017. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3mas. Nem neztel a lampaba? Xd. Amugy szemfoltok. Hosszas kepernyobamulastol alakulhat ki. Azaz romlik a szemed.
2017. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem szemfoltok. XD te ebben ennyire biztos vagy? A szemfolt gondolom nem mozog. Nem reagál, nem szines, nem mindig ugyanott van a tèrben, nem 6szög alakú. Vagy a szemem úgy romlik, hogy lègy szemű leszek???
2017. okt. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Háló az ègen ami csak este sötètben látszik. 6szög alakú rács. Ez is a szemem romlása?
2017. okt. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Meglehet. Amugy is a szemfoltok mozognak. Nekem is van par. Pl bal oldalon van egy szemfoltod es mmegakaeod nezni. Mivel konkretan a szemeden van rajta a szem mozgasodal egyut megy. Szval sosem pillantod meg normalisan. Ugyan ez van ha a fenybe nezel. Csak azt jobban latod.
2017. okt. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor leírom miket láttam. De csak akkor látom ha direkt úgy fókuszálok. Láttam fènyes szálakat. Ezeket tovább figyelve pedig azt is, hogy azok a szálak alakot formálnak. Az alakok eltèrőek. Egy kukorica föld felett pèldául szinesek ezek a szálak. Egy városban csak az emberek ès állatok teste környèkèn van hasonló. Vannak hatalmas több tíz mèter magas hegyhez hasonlító valamik is, amiken a csúcs környèkèn kerek alakban szintèn ilyen fènyek vannak. Vannak kicsi ember mèretű, ès egy kicsit apróbb hosszúkás uborkához hasonló valamik is amikből rengeteg van. Ezek mozognak. Le fel jobbra balra. Ezek csak egy vagy kettő, maximum nègy színből. Ha meglátok egy ilyet, felèlm jön. "Megnèz ès megy tovább". Vannak a nagyon aprók is, mint a medúzához hasonló. Mindenfele. Szóval nem hiszem, hogy a szemem lenne rossz. Mint mondtam, direkt kezdtem el gyakorolni mert èrdekelt mit tudok mèg èrtelmeztetni az agyammal vizuális úton. Mivel minden rezgès, hangok, illatok, színek, stb stb.
2017. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as. Benne lennél egy lerajzolj nekünk pár "ilyet".
2017. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Majd talán kèsöbb ma ezt nem tudom megvalósítani. Az embereknek 12 szín játszik a tèrben.

Ha valakinek megváltoznak ezek a színek, az egèsz környezete azonnal rá. Ez a színekben látható. A többi ember is úgy, hogy nem is tudnak saját reakciójukról.

2017. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!