Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan hogy valaki...

Létezhet olyan hogy valaki ennyire megérzi előre a rossz dolgot?

Figyelt kérdés
Egy közeli családtagom súlyos balesetet szenvedett éjszaka. Előtte nagyon nyugtalan voltam sokszor gondoltam rá hogy nehogy valami baj történjen vele És mi lesz ha baj lesz vele. Stb. Nem tudom miért de éreztem hogy valami baj lesz vele és utána valóban meg is történt
2017. okt. 20. 22:29
 1/6 anonim válasza:

Én is ilyen típusnak mondanám magamat.

Kb két évvel ezelőtt nagypapám kórhazban volt, és egy este csak belém csapott a felismerés, hogy imádkozzak meg érte, mert valami fog történni. Másnap reggelre meg is halt.😢

Szóval igen, lehet hogy te is pont ráéreztél.

Remélem hogy a családtagod minél hamarabb felgyógyul. Jobbulást neki!

2017. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti én elég babonás vagyok.. Hasonló helyzetben voltam sajnos...

Én kint dolgoztam külföldön, 3 hónapot voltam a családomtól távol, ami így nem sok.. De mégis. És én állandóan aggódtam de folyamatosan. És annyira ezen voltam hogy baj lesz baj lesz, hogy már szinte éreztem a bajt... És be is következett, édesapám elhunyt,busz ütötte el. És én azóta nagyon félek hogy még történni fog valami... Mindenre figyelek sajnos, mindentől félek, és a babonákrol ne is beszéljünk... De próbálok azóta nem a rosszra gondolni, csak hát baromi nehéz. De létezik.. Sajnos. Van amit az ember magának generál.

2017. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Szerintem mindenkinek volt már ilyen élménye.
2017. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előre megèrezni kettő módon lehet valamit.

1. Tudomást szerzel valahonnan az esemènyről ami számodra rossz, vagy jó. Ekkor èrezni kezded, hogy be fog következni mert látod, hogy van rá esèly.

2. Kèpzelődsz. Ezzel az a baj, hogy èrzed az esemènyt "utolsó fázisát" valószínűleg hiába nem akarod, mert èrzèseket viszel az elkèpzelèsbe ès figyelsz rá. Te manifesztálod. Ezt azèrt tudom mert èn tudatosan csinálom. Többnyire szerencsejátèknál.

2017. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Létezik, én is ilyen vagyok. Babonás vagyok, rettegek az előjelektől.
2017. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4...

Akkor az hogy történt, hogy az egyik ismerősöm csak úgy elsírta magát (srác).

Ő sem értette mi van.

Mire haza értünk az egyedülálló apja had ne mondjam mit csinált a garázsban.

Lehet azért sírt, mert az apja rá gondolt utoljára. Ki tudja, de érezte.

2017. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!