Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy hihetnek még emberek az...

Hogy hihetnek még emberek az olyan kitalációkban minthogy milliárd éves a föld amikor a kreacionista professzorok már rég cáfolták ezeket?

Figyelt kérdés

Tessék nézzétek végig! Dr Kent Hovind a természettudományok doktora és vagy 30 bizonyítékot mutat hogy a tudósok hazudnak!

https://www.youtube.com/watch?v=FVTIORn39UY



2017. okt. 21. 15:32
1 2 3 4 5
 1/48 Mojjo ***** válasza:
91%
Rossz helyre írtad a kérdést, ez nem a humor kategória! :D
2017. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
100%

Hajjaj. Volt már szerencsém az úriemberhez, és bocsi hogy el kell keserítselek, de nemhogy nem doktora bármiféle természettudománynak, de a diplomáját is egy olyan diplomamalomként számon tartott, államilag még csak el sem ismert intézményben szerezte, ahol egy kevés (vagy annyira azért nem kevés) pénzért egy hülye is kap diplomát.

Itt olvashatod, milyen „minőségi” oktatásban részesült:

[link]

És íme az „egyetem”, ahol a papírjait szerezte, de még csak nem is természettudományokból:

[link]


A videóba random beletekertem, remélem nem gond hogy a felvezető propagandát nem akartam végigülni. A 37. percben sikerült kezdenem, ahol Hovind rögtön bizonyítja hozzá nem értését, amikor hülyeségeket magyaráz a termodinamika 2. főtételébe. Azt eleve kihagyja belőle, hogy a tétel alapvetően zárt rendszerekre vonatkozik, ami már rögtön egy csúsztatás a hallgatóság félrevezetésére, de amikor azzal próbál érvelni, hogy az ember haja reggel kócos, és magától sosem áll frizurába, ezt még hallgatni is fájt…

Gondolom Miller kísérletével még az életben nem találkozott, ami elég látványosan bizonyította, hogy a megfelelő körülmények között a szerves anyagok spontán képesek szerveződni.

[link]


A 97. percben azzal próbálja bizonyítani a 4400 éve történt özönvizet, hogy azt állítja, a legöregebb fa is fiatalabb kell hogy legyen ennél, és szerinte az is.

A valóságban sajnos egyenesen belehazudik a közönség képébe:

[link]


Nincs kedvem szétszedni az egész videóját, de gondolom ebből is látszik, hogy a fickó egyszerűen egy manipulatív, hazug kókler.

Ha a Bibliában hiszel, higgy, azzal még önmagában semmi baj nincs. De az ilyen Hovind féle alakokat messziről kerüld el, mert ők azok, akik agymosást próbálnak végezni rajtad!

2017. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

"Rossz helyre írtad a kérdést, ez nem a humor kategória! :D"

Ez ám az érv!


"Volt már szerencsém az úriemberhez, és bocsi hogy el kell keserítselek, de nemhogy nem doktora bármiféle természettudománynak, de a diplomáját is egy olyan diplomamalomként számon tartott, államilag még csak el sem ismert intézményben szerezte, ahol egy kevés (vagy annyira azért nem kevés) pénzért egy hülye is kap diplomát. "

Na ja, talán jártál ott, hogy így le mered alacsonyítani a színvonalát? Igenis elvégezte az egyetemet gondolom már ez is több mint amit itt a legtöbben elmondhatnak magukról!

Majd ha te is elértél annyit mind dr Hovind, utána talán lesz jogod számonkérni!


"Gondolom Miller kísérletével még az életben nem találkozott, ami elég látványosan bizonyította, hogy a megfelelő körülmények között a szerves anyagok spontán képesek szerveződni."

Amit már szintén rág cáfoltak?

[link]

Tanulj egy kicsit!


"A valóságban sajnos egyenesen belehazudik a közönség képébe"

Na és mivel állapították meg anak az 5000 éves fának a korát? Csak nem valami kamu szénizotópos vizsgálattal, ami egyszer száz évet mutat, máskor meg százmilliót?

2017. okt. 21. 16:14
 4/48 anonim ***** válasza:
98%
Belenéztem és jó SHOW-nak tűnik, viszont olyasmibe próbál kontárkodni, amihez egyértelműen nem ért! Jó a beszélőkéje és szimpatizál vele a közönség is, nem tudom milyen diplomája van, de tényleg némileg ért a természettudományhoz, viszont minden másban siralmas! Hogy ez számodra olyan meggyőző érv volt a Biblia mellett... azon már nem tudok segíteni. Ezenkívül szerintem megérdemelnék némi fizetést, mert belenéztem a videóba.
2017. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 Mojjo ***** válasza:
93%
@3: Mondj egyetlen jó okot arra, hogy miért is kellene elkezdenem komolyan érvelni! Őszintén, tényleg érdekelne téged? Engem nem érdekelnek az áltudósaid, és kötve hiszem, hogy téged meg érdekelnének valódiak, illetve azok álláspontja szóval ennyi. Te téríteni jöttél, nem kérdezni, úgyhogy felesleges itt díszköröket futni. Ellenben azért, ha nem bánod, kiröhögni kiröhögnélek. Köszi a megértésed!
2017. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
70%
2017. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 Mojjo ***** válasza:
88%
Ó, hopp, most látom, átkerült a kérdés a jól megérdemelt helyére, az ezotéria rovatba. Nem a humor, de itt is jó. Szóval kérdező, jó kis próbálkozás volt egy béna térítésre a tudomány kategóriában, de ennyi volt, vége a mókának. Több sikert legközelebb! :D
2017. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
97%
Mojjo csak szólok neked, hogy a tudomány kategóriában körülbelül ugyanannyi, ha nem több tudatlan van, mint itt. Itt megy a trollság rendesen, de ott bazze tudatlanság van. Van egy-két felhasználó, aki csodával határos módon még tudatánál van, de a legtöbb csak a levegőt rontja. Szal ne örülj már, hogy idekerül, mert akkor vissza küldjük nektek. :D
2017. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 Mojjo ***** válasza:
97%
@8: Ismerem azt a kategóriát elég jól. Sok a színvonaltalan válasz valóban, de többnyire minden a helyére kerül egy idő után, és megszületnek a helyes, értelmes válaszok. Na meg eléggé alap, hogy a tudomány kategóriába olyanok kérdezzenek, akiket érdekel a tudomány álláspontja. A kérdezőt nem érdekli, épp ezért tök függetlenül attól, hogy abban a rovatban úgy amúgy milyen a színvonal, semmi keresnivalója nincs ott.
2017. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg rosszul van moderálva a kérdés, mert igenis keresnivalója volt ott szal vissza kéne valahogy küldeni. :D Amúgy meg mondom, hogy azt a kategóriát csak néhány válaszíró tartja fenn.
2017. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!