Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olyan kérésem lenne, hogy egy...

Thomas994 kérdése:

Olyan kérésem lenne, hogy egy dolgozhathoz kéne nekem vámpiros vagy vérfarkasos történet lehet igaz meg lehet meg nem történt is. Saját élményeket ia szivesen el olvasnék. Szerintettek mennyire igazak az ilyen fajta legendák?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
"egy dolgozhathoz kéne nekem vámpiros vagy vérfarkasos történet lehet igaz meg lehet meg nem történt is." Iskolai dolgozathoz? Milyen iskolába jársz? Hány éves vagy?
2017. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

WTF?

De ugye a 94 az nem a születési éved...kérlek mondd azt! :'(

2017. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Saját élményeket? Vámpírral meg vérfarkassal? :o
2017. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg jo, hogy nem Mo-on élsz. Egy pökhendi, taho, szellemileg alulfejlett kisgyerekkel kevesebb.
2017. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ha már hülyeséget kérdezel, legalább ne kamuzz hogy iskolába kell. Az iskola a büdös életben nem mondana olyat hogy "vámpiros vagy vérfarkasos történet lehet igaz meg lehet meg nem történt is" Ugyanis alap hogy mesebeli lények nem léteznek, tehát NINCS igaz vérfarkaskos vagy vámpíros sztori. Ne legyél már olyan flúgos hogy igaznak hidd a meséket...
2017. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer egy vámpír megpróbálta meginni a sörömet,aminek az lett a következménye hogy ártalmatlanítottam a színezüst Lugosi Béla szobrommal . Először agyonvertem vele , majd feltoltam a nyílásába. Azóta nincs gondom az efféle lényekkel .
2017. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
73%
Nekem van egy vámpírom. Nagyon jó fej. Szereti a gumicukrot
2017. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!