Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes az elmélete...

Szerintetek helyes az elméletem az idővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nem csak az van ami most van, csak mi ehhez viszonyítunk.Szóval ami hozzánk viszonyítva elmúlt, az van, csak nem nekünk, akik most vagyunk. És talán ami tegnep volt, az is van, csak nem most nekem, és annak aki tegnap van annak a holnapja egy másik ma.

Bocs ha érthetetlen, de valahogy nagyon nehéz kifejezni amire gondolok.


2010. máj. 30. 20:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én annak vagyok a híve, hogy a jelent vagyunk képtelenek érzékelni. mire felfogjuk mi történt akkor már múlt.
2010. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, mindenki így gondolja, ahogy te...a végtelen időtér:)
2010. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nincs így, a jelen ugyanis egy olyan időfogalom, ami most van, neked és általában mindenkinek. A régi emberek szempontja azért értéktelen ebben a kérdésben, mert ők is voltak, és nem vannak, vagy vannak, de akkor a szempontrendszerük változott. A lényeg, hogy te arra gondolsz, hogy a jövő/múlt/jelen egyenrangúak, és ha ezt vesszük alapul, akkor felesleges is jeleníteni a jövőt. A múlt jelenje is múlt. Mert az valamikor jelen volt.
2010. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
köszönjük emese:D
2010. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Most ment a Tv ben a Langolierek?


Annak volt ilyen története..

2010. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

: ma 20:34


Pontosan, és amikor ez kivételesen nem így van akkor érez az ember DeJaVut,,

2010. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem tom mik azok a langolierek.
2010. máj. 31. 07:45
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem szerint az,hogy idő,mint kézzel fogható vagy létező dolog nem létezik,hanem az ember találta ki,hogy a történteket rendszerezni tudja és legyen mihez igazodni.
2010. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az utolsó válaszban is lehet valami, de én abban hiszek, hogy semmi sem múlt el, vagyis ami már elmúlt, az is létezik még. Tehát ha lenne egy időgépünk, vissza tudnánk menni mondjuk a középkorba. Hm?
2010. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

tegnap 17:15


kb. valami ilyesmire gondolok én is.

2010. jún. 2. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!