Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt nem lehet meg csinálni...

Azt nem lehet meg csinálni hogy tudatosan álmodom és a haverokkal multiplayer-ben álmodunk?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy kicsit hülyén hangzik de ez lehetséges?

2017. nov. 14. 20:22
 1/7 anonim válasza:
100%

Nem hinném DE rohadt jó lenne xd

Ha meg valaki túl menne egy megbeszélt határon menne neki a BAN HAMMER oszt jóccakát.

2017. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem lehet sajnos, de jó lenne. Én tudatos álommal sok mindent csináltam már a szerelmemmel, aki amúgy vagy hatszor kikosarazott :D
2017. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, ha kicsit hasonló élményt akarsz, javaslom hallucinogén drogok közös használatát.
2017. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudatos álmodni lehet, oda is képzelheted őket, de hogy ők a saját álmukban ott nem lesznek, az biztos. Ha jobban megérted az alvást, hidd el, rájösz magadtól is, hogy lehetetlen. (kutakodhatsz utánna a neten, de ha kell, küldök pár érdekes cikket róla)
2017. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg haveroknak nevezed a saját testvéreinket, nem vagy olyan szinten, ahol így tudnál kapcsolódni valakivel.

Egyébként elég könnyű. És szinte ugyanolyan könnyű 1 valakivel kapcsolódni, mint 20al.

2017. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni, de nagyon durva dolgok lesznek belőle: pl. még csak véletlenül sem fogjátok ugyanazt álmodni. Egymást sem látjátok majd közben.
2017. nov. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Unikornispata ***** válasza:
Az Eredet című filmben lehetséges,a valóságban a tudatos álmodás is nehézkes sokaknak-én jól haladok :D
2017. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!