Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Azt nem lehet meg csinálni hogy tudatosan álmodom és a haverokkal multiplayer-ben álmodunk?

Tudom hogy egy kicsit hülyén hangzik de ez lehetséges?

Keress kérdéseket hasonló témákban: multiplayer, álmodás

11-14 20:22  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nem hinném DE rohadt jó lenne xd
Ha meg valaki túl menne egy megbeszélt határon menne neki a BAN HAMMER oszt jóccakát.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 11-14 21:34 Privát üzenet
Nem lehet sajnos, de jó lenne. Én tudatos álommal sok mindent csináltam már a szerelmemmel, aki amúgy vagy hatszor kikosarazott :D

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 11-14 23:46 Privát üzenet
gykra1 nevű felhasználó válasza:

Nem lehetséges, ha kicsit hasonló élményt akarsz, javaslom hallucinogén drogok közös használatát.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 11-15 11:28 Privát üzenet
Tudatos álmodni lehet, oda is képzelheted őket, de hogy ők a saját álmukban ott nem lesznek, az biztos. Ha jobban megérted az alvást, hidd el, rájösz magadtól is, hogy lehetetlen. (kutakodhatsz utánna a neten, de ha kell, küldök pár érdekes cikket róla)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 11-15 16:23 Privát üzenet
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

Amíg haveroknak nevezed a saját testvéreinket, nem vagy olyan szinten, ahol így tudnál kapcsolódni valakivel.
Egyébként elég könnyű. És szinte ugyanolyan könnyű 1 valakivel kapcsolódni, mint 20al.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 11-15 17:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A lengyelek miért olyan rosszak a World of Tanks játékban? És miért vannak olyan sokan?
Meg vettem az új need for speedet a payback-et pc-re. Barátomnak Xbox one-on van meg. Hogyan tudunk online játszani? Mert partyba be tudjuk hívni egymást de a játékba nrm. :S
Miért lehet, hogy nem tudunk ps4-en partyba beszélni egymással?
Gta V játék multiplayer része nem igen működik ha működik se jól?
Miért nem működik az Euro truck simulator 2 multiplayer?
GTA 5 eredeti (social Club-os) játékba miért nem lehet autó módokat betenni? (Single player)?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu