Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon mi lehetett ez? (Részlet...

Vajon mi lehetett ez? (Részletes leírás)

Figyelt kérdés

Szokásosan éjjel a kutyáim be engednem a fagytól igy megvédve,

ilyenkor amikor bent vannak ki kell engedni őket legalább egyszer, hogy ne piszkitsanak be.

Nem kell nagy kutyákra gondolni, ilyen tacskó keverékek. Méretük ellenére annál harciasabbak.

Úgy este háromnegyed tízenkettő fele laptozás mellett ránéztem az időre. Ideje kiengednem őket. - határoztam el magam legbelüll.

Lecsuktam a laptopot és kimentem a konyhába és kinyitottam az udvarra vezető bejárati ajtót. Amint vártam egyből ki is rohantak. Pár perc múlva nyüszitéssek jöttek a kert leghátsó részéből, ahova még a kerti lámpák sem világitanak be, Picur, Morzsi. Szólitottam a kutyakat. Mégegyszer nyüszitések jöttek, Morzsi, picur. Hirtelen a kert hátsó részéből elkezdtek futni előre. Majd megáltak a bejárati ajtóba és rám néztek tovább nyüszitve de látszott rajtuk hogy félnek. Én néztem egy darabig a sötétséget, Furcsa kaparászó hangot kezdtem el hallani a tető felől, mint ha valami kaparná vagy csúszna a tetőn, aztán hallottam amint beszakad a tető és a cserrepek felül a padlásnak a fa boritású padlójára zuhan és tör össze darabokra. Ekkor egy éles hang szinte orditás hallotam, közben a padláson hangos lépés szinte már szaladó hangot hallotam a padlás lejáratt felé, gyorsan felkaptam picurt és morzsit, és rohantam velünk a szekrény fele hogy elbúljak velük, akkor nem jutott eszembe jobb ötlet... A kocsi kulcsokat kint hagytam a konyhába... Bebújtam velük a szekrénybe és vártam hogy mi történik. A kutyá elnémultak és az ajtóra szegezték a tekintetükket, és én kitekintettem az ajtó réssein. Az a valami belépet a szobába hallotam ahogy levegőt vessz, nem láttam mert a szekrény olyan helyzetben van hogy nem birok ki látni rá. Egy perc után távolodni hallotam azt az akármit. Még az nap éjjel nem jöttem ki a szekrényből, ott aludtam el.


2017. nov. 18. 21:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Tegnap tortent es lassan megint ki kell engednem a kutyaim.. Segitsetek.
2017. nov. 18. 21:46
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez álom fiam. Ez nem történt meg . Csak kitaláltad . Menj.vissza aludni
2017. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miert talalnak ki ilyet? Ha nem vagy hajlando segiteni megse szolalj!!
2017. nov. 18. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tegnap történt és a tető is beszakadt alatta, tehát akár vérnyomot is hagyhatott, akkor ki kellett volna hívni a rendőrséget. Lehet hogy hamar megtalálják mert ismerni szokták a környék jómadarait.
2017. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem èrezted milyen szaga van a vendègednek?
2017. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Texasi láncfűrészes :D
2017. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát... Csak azt tudom mondani, hogy koncentrálj olyan dolgokra, amik jó érzést okoznak (vicces, nyugodt zenék, filmek).
2017. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne fecséreld el az írói vénádat, még kiforratlan, de így is sikerült leírnod egy izgi mesét
2017. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legvalószínűbb az, hogy nem mondasz igazat, méghozzá szándékosan.


Ha küldenél képeket arról, hogy milyen volt előtte és utána a tető (azt írtad, beszakadt), akkor már érdekesebb lenne, de nyilván az sem bizonyítana semmit.

2017. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!