Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tud az ember kommunikál...

Hogyan tud az ember kommunikálni úgy, hogy nem beszél, nem mutogat, nem is jelez semmit? (És nem is írja le stb. )

Figyelt kérdés

A válasz pedig:

Gondolsz valamit, az agy radioaktiv sugárzást bocsájt ki, ami út közben átalakul UV sugarakká, és mire átjut a címzett személyhez, ezek a sugarak rezgésekké változnak, így hanghullámok segítségével a másik fél érti amit a feladó gondol.


Ilyenkor szokott ez a beszélgetés lezajlani az emberek között:

-Te is arra gondolsz amire én?

-Igen.


Remélem senki gyerekkorát nem tettem ezzel tönkre.


Egyet értetek vagy valamit rosszul írtam?



2017. nov. 22. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt se hallom meg, hogy a rám mérges anyám elmotyogja, hogy milyen hülye vagy, nem hogy még apró hanghullámokat halljak xD


Na de komolyra fordítva a szót, szerintem csak a hasonló gondolkodású embereknek vannak ilyen arra gondolsz amire én pillanatai. Ha mi ketten hasonlóan gondolkodunk, és egy köszönés után jön ez a pillanat és elkezdjük mondani egyszerre a feltevésed, akkor ez a feltevés igaz, hiszen spontán jött mindkettőnkben a gondolat, semmi alap nélkül. De ilyen bonyolult gondolatnál nem hiszem, hogy van erre példa. Általában hosszas beszélgetés után (ami persze erről a témáról szól) jönne ez a pillanat. Olyan pl. lehet, hogy köszönünk, korog a gyomrunk (csak érezzük, nem halljuk), jön a pillanat és kimondjuk, hogy Nem megyünk kajálni?. Ez egyszerűbb gondolkodás.


Inkább a véletlen és az előismeret műve ez.

2017. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolsz valamit, az agy radioaktiv sugárzást bocsájt ki, ami út közben átalakul UV sugarakká, és mire átjut a címzett személyhez, ezek a sugarak rezgésekké változnak, így hanghullámok segítségével a másik fél érti amit a feladó gondol. "

Hány éves vagy???

2017. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A te agyad eszetlen baromságokat sugároz ki, nem radioaktiv hullámokat... honnan vesztek ti ilyeneket?
2017. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a kérdés a humorban volt eredetileg...

Egyébként lehet: a kidolgozott képzeleti kép továbbítható - erről a nagy színművészek tudnak. A színészi hatás eszközei Zeami mester művei szerint - a NO színházról könyvben Vekerdi is ír erről.

2017. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen. Én a humor kategóriába raktam ki, de valamiért átkerült ide. :/


Erről nem én tehetek.

Amúgy 15, szal pont abban a korban amikor nyugodt szívvel mondhatok mindenféle hülyeséget.😉

2017. nov. 23. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:

5 nem én raktam át, sőt amikor láttam, hogy humor, nem is írtam. Viszont itt ajánlom a Vekerdy könyvet - nagyon jó és pont abban a korban vagy, amikor sokat tanulhatsz belőle az emberről, a világról, a művészetről -akkor is,ha nem tervezed, hogy színművész leszel:).

[link]

2017. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

koszi.


de ki mondta h te raktad at?


ekezetekert bocsi csak soka dolgom :/

2017. nov. 23. 17:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: az ajánlott könyvet majd két-három év múlva olvasd el. Még korai.
2017. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm!
2017. nov. 23. 19:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Te ilyeneket tudsz? Nemsemmi. Inkább egy vèlemènyen van a kèt fèl, hasonlóan látják a helyzetet. Ezèrt lehet. Ebben semmi misztikum nincs ès sugárzás sem.
2017. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!