Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen szellemekkel kapcsolato...

Milyen szellemekkel kapcsolatos élményeid vannak?

Figyelt kérdés

2017. nov. 30. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

NA, mesélek egyet. Ez most történt tegnapelőtt.

Este 11 után kimentem a mellékhelyiségben és azt hallottam, mintha valami/valaki a bejárati ajtót próbálná felfeszíteni. Aztán miután kijöttem, lépteket hallottam. Gyorsan bementem a szobámba és lekapcsoltam minden fényt, hogy ne lássam a bútorok árnyékát, ahogyan felverődnek a falra, mert az olyan, mintha egy ember árnyéka lenne. Kb. ennyi volt. Aztán aludtam.

2017. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy féltél, főleg, ha már volt dolgok szellemekkel.
2017. nov. 30. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt. Elegem volt mindenből. Elèggè rèszeg voltam ès sètálni mentem egy közeli helyre. Se lámpa semmi, csak a csillagok halvány fènye. Teljesen depressziós voltam, minden szar volt akkoriban. Nem láttam èrtelmèt a dolgoknak. Szóval ültem ès dühös voltam, bánkódtam. Azt a kèrdèst tettem fel magamnak,hogy mi törtènt azzal aki règen voltam. Aztán ahogy elmèlyültem ebben a règi èrzèsben annak èreztem magam ami tènyleg vagyok. Megváltozott a gondolatmenetem az èrzèseim. Abban a pillanatban amikor ez megtörtènt, valami "kisètált belőlem". Ment pár mètert, megfordult ès nèzett egy pár pillanatig, majd nèmán ment tovább. Sötèt árnyèkszerű alak volt a tèr egy picit mintha megtört volna körülötte. Kicsit fènyes de mègis sötèt. Árnyèk amiről egèszen addig azt hittem èn vagyok. Rájöttem, hogy úgy hoztam lètre. Ő volt a hamis kèp magamról, ami sosem voltam, ami szenvedèseim okozta.
2017. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hű, 3-as, ez érdekes volt.
2017. dec. 1. 06:45
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Tudom. Pedig csak kitaláltam.
2017. dec. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem olyan történt 11 évvel ezelőtt mindig emlékszem rá hogy, beszélgettem skypon az egyik felvidéki ismerősömmel nem voltam fáradt nem néztem filmet semmit Olyan dolgot ami megijesztett volna és éjfél után a konyhába hallottam hogy kinyílik a szekrényajtó gondoltam az egyik szülő az megnéztem és magától kinyílt és utána hirtelen becsapódott utána vissza rohantam a szobába olyan gyorsan amilyen gyorsan csak lehet. Ezután lépteket hallottam a galérián 12 lépcsőfok volt 12 lépéssel a macskám elkezdett nyávogni és fújni. utána valami történt mert a takaró alá hogy szorosan akarom alá ezután rohadtul megijedtem. Utána egy olyan Hang volt mintha csak körmöket végig húzni a táblán háromszor és a levegő is lehűlt. Éreztem hogy valami tekintet néz Vagy valami a takaró alatt voltam és nem mertem levenni magamról. Utána a macskám elkezdett rohanni valami után..

Na ez a sztori igaz. Nem kitaláció még több ilyen dolgok történtek velem.

2017. dec. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem több aptóság is volt. Viszont egyet kiemelnék ami 1 hete történt kb. Este ép egy kekszet ettem és a folyosónkon sétáltam ami tök sötét volt mert nem égett lámpa, és egyszer csak megszólal szinte mellettem egy kisgyerek hang, hogy jóétvágyat...nahyon beszartam, de itt még nem volt vége. Bementem a nappaliba(ahol már világos volt) és egyszer csak a fotele előtt láttam egy fehér valamit ami ott ált pár mp-ig utána elsuhant a konyhafelé. És szintén ezen az estén történt még hogy elementem tv-t nézni és közben elaludtam. De csak 30p-et aludtam és amikor felkeltem 11 volt. Anyukám még telózott gondoltam odamegyek. Amikor odamentem azt mondta hogy küldött nekem valamit viberen de a telóm akkor a szobámban volt és egyszer csak azt írja ki a telója hogy valami látta az üzenetet. Pedig a telóm levan kódolva és aznap nem is használtam a vibert...szóval ez az este furi volt. Van még pár sztorim de ezek csak ilyen apróságok.😨👻
2017. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megesik az ilyen. :DD

Frászt is kapnék, ha velem történnének ilyenek. :((

2017. dec. 10. 11:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Hat elhiszem. En is fraszt kaptam xD neked milyen elmenyeid voltak?
2017. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmilyenek. De hiszek benne, hogy létezik ez a dolog, és van másvilág. Hiszen rengeteg ember számolt már be hasonló dolgokról. Pár ismertebb eset is van, ami hitelesnek tűnik, a Démonok között 1-2 két ilyet dolgoz fel.
2017. dec. 10. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!