Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miután meghaltam, akkor a...

Miután meghaltam, akkor a mennyországban megkérhetem az egyik ismerősömet (nő, jelenleg a tanárnőm), hogy a következő életemben legyen az anyukám? L

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Persze. Sokan csinálják így.
2017. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Azt se tudod mi van a halal utan. Senki nem tudja, nem hogy te!

Akkor mert vagy benne biztos, hogy lesz tudatod, hogy talalkozol egyaltalan ismerossel? Egyeltalan letezni fogsz- e valahol?

2017. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bízom benne . Ha nem, hat így jártam.
2017. dec. 1. 12:27
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Persze, simán. Csak vicceltem, miután meghaltál, nem leszel. Úgy fogod magad érezni, mint születésed előtt. Nem lesz semmi, se még a semmi se lesz.
2017. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha van mennyország, akkor nem lesz következő életed. Ha reinkarnáció van, akkor mennyország nem létezik.
2017. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Elvileg mi döntjük el ki lesz a szülőnk párunk gyerekünk. Ja valóban így van akkor igen.
2017. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Egyetlen ember sem tudhatja,hogy mi vár ránk a halál után.A lélekről beszélek,mert a test az bizony elbomlik.Hogy a lélek hova kerül,az nem tudható,de mivel ez is energia nem vész el,legfeljebb átalakul.
2017. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Honnan veszed magadnak azt a bátorságot, hogy hidd, a mennyországba jutsz?

Istennek tetsző életet élsz?

Ha igen, akkor tudnod kell, ha Mennyország van, újjászületés nincs - és fordítva!

A földön Istennek tetsző életet éltek lelkei a Mennyországban örök, azaz ÖRÖK időkig dicsérik az Urat.

Onnan senkinek semmi keresnivalója nincs újra a földi életben.

2017. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Khm..nem akarlak elszomorítani,de miután meghalsz nem kerülsz se a mennyországba,se a pokolba. Megszűnsz létezni,nem hallasz,nem látsz,nem gondolkozol. Amíg Isten napja el nem érkezik,és a színe elé nem járulsz. Lásd : Biblia
2017. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán, tudod, nem mindenki születik le akkor, amikor a másik személy és fordítva. Erre így nehéz konkrét választ adni, főleg, hogy az a személy, akit szeretnél, az lelki szinten vagy testi szinten vonzódsz hozzá, akarod őt, valakidnek. Mivel mindenki mindent vált, oké, hogy most úgy ismered, ahogy, de reinkarnációt követően, nagyon megváltozik az adott személy.

A másik téma, a mennyország és a reinkarnáció nem igazán zárja ki egymást, ha pontosan definiáljuk a mennyországot és a reinkarnációt és azt, mit is keresnek itt a lelkek és másutt.

Bocsánat, a végére elkanyarodtam a kérdéstől.

Ennek van esélye, de nem sok, baromi sok tényezőtől függ.

2017. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!