Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Emilia angyalmagiajarol mi a...

Emilia angyalmagiajarol mi a velemenyetek? Jart mar nala valaki?

Figyelt kérdés
[link]

#ezotéria #szerelem #mágia #angyalmagia #szerelem harmonizacio
2017. dec. 9. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan kezelésre szorul, aki az ilyen szánalmas vajákos szélhámosokat komolyan tudja venni.
2017. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Bizonyíthatóan csalás.

Az 'angyal' bibliai kategória.

A Biblia tiltja a mágiát.

2017. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nála csináltattam harmonizációt, azóta újra együtt vagyunk a párommal, és minden úgy lett, ahogy ígérte. Különösebb véleményem nincs róla, velem kedves volt.
2018. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mikor hatott?
2018. febr. 6. 08:45
 5/9 anonim válasza:

Egy hatalmas kamu az egész, én megcsinaltattam a bevonzást amit 30.000 Ft került és elküldte a csomagot meg is kaptam és megcsináltuk a szertartást,ami kellett volna teljesüljön 2/3 héten belül. Azután írtam neki e-mailt és mondta, hogy nem tudja mi lehet de ránéz utána pedig nem válaszolt az e-mailekre.. szánalmas az ilyen ember.

Én sem hittem az ilyen dolgokban, de annyira jól előadta magát, hogy bedőltem neki. Olyan embert, embereket csap be akiknek segítségre van szükségük.

Remelem majd visszakapja az élettől,

2018. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Azóta sem valaszolt ? Néha késve válaszol , ez igaz ...

Nekem sem teljesült eddig , még egy utolsó esélyt adtam neki ...

2019. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok meg, de hogy lehettek ekkora balekok hogy egyáltalán a feltételezés szikrálya felmerül bennetek hogy ez nem kamu. Az ezo tvbe is betelefonálgattok pénzmágiáért?
2019. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel én is foglalkozok ilyen irányú dolgokkal, így lehetne valóságalapja. Problémásnak két dolgot tartok. Egyrészről nem élőben műveli és ez számomra már bizalmatlanságra ad okot. Másrészről a mágiák visszaüthetnek, illetve bevonzásban még spiritként sem hiszek. Én használtam már a Titok könyvet és a bevonzás rosszul sült el. Márpedig nekem nagy energiám volt hozzá. De ami egyszerűen nem így van megírva, az akkor sem fog helyesen működni. Annyi pénzért sem, mert az energiákat nem érdekli az anyagiság. Az külön menüpont az egészhez, hogy tulajdonképpen igazi foglalkozás helyett rád-bízza és ő mossa kezeit. Ha valami balul sül el, akkor ő tiszta marad és mi szívjuk meg. Legalábbis elméletileg. Bár nem csodálkoznék, ha erről tudnának a fentiek és szép karmát kapna sok-sok ember után. Mindenesetre az ilyen dolgokkal pedig nagyon nem szabad játszani.
2019. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, de annyira nem jó arc. Először annyit mondott, hogy ,,huzzanyadba”, aztán elkezdte kifejteni, hogy mialatt Éva megette a tudás gyümölcsét, Ádám az Úrral szexelt és magányában kezdett el érdeklődni bármi más iránt. Elköszönéskor csak az orra alá dörmögte, hogy “homo homini lupus est”, ami latinul annyit tesz, “ember embernek farkasa”. Gondolom Ádámékra gondolt. Szoval nem jok a tapasztalataim, viszont van egy nagyon jo josno, akihez jarok ha gondolod megadom a szamat.
2019. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!