Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valamelyik nap egy kep magatol...

Valamelyik nap egy kep magatol repult egy hatalmasat a szekrenyrol. Nagyon tavol esett. Tudom hogy egy szellem volt. Valyon moert pont azt a kepet lokte le a szellem?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2017. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Es ez mibe segit nekem? Tudom mi az a szellem.
2017. dec. 10. 18:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem irnal ki ilyen hulye kerdest
2017. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Segitseget kertem nem ilyen hulye emberek valaszat
2017. dec. 10. 18:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen hulye emberek valaszat"

Ha a válasz hülye válasz, akkor a válaszoló nem hülye, hanem okos!

Hülye kérdésre hülye választ adni: okosság!

.

Okosnak tartod azt a kérdésed, hogy mi mondjuk meg, a szellem miért pont azt a képet röptette?

Kérdezzed meg őt! - rajta kívül senki más nem tudhatja.

2017. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezzel arra akart utalni a szellem, hogy aki előzőleg ott lakott - persze öngyilkos lett -, azzal a képpel jelölte meg, hogy hova rejtette az értékeit. Kibontod a falat a kép mögött, és meglátod, mi lesz ott.

Csak vigyázz, mert sokszor gonosz szellem csinálja ezt, és ahelyett, hogy valami értékes dolgot találnál ott, a gonosz szellem barátját szabadítod ki, akivel együttes erővel fog téged kísérteni, amíg az őrületbe nem kergetnek, és öngyilkos leszel, csak úgy, mint az előző lakó!

Úgyhogy ezzel vigyázni kell, mert ha a kapzsiság vezérel, akkor mindenképpen kibontod a falat, és vagy örökké tartó boldogságot, vagy életed végéig tartó szenvedést kapsz!

2017. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vajon. Vagy zsíron, vagy olajon.
2017. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sózd be égesd el
2017. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na figyeljetek ide :D

Mar ahogy elmondtam, ilyen valaszokra nincs szuksegem.

Sajnalom az olyan ebereket akik csak azert regisztralnak ide hogy trolkodjanak. Azt hiszik ez meno de elmondanam hogy nem nagyon. :0

Regen meg jo is volt de mara mar tok szegyen. azt mutatjatok ki vele hogy olyan kis unalmas eletetek van hogy egesznap csak ultok a gep elott es negativ kommenteket irkaltok minden hova.

Ha nem tudtok normalis valaszt adni huzzatok el a beleteket koszi.

2017. dec. 10. 20:39
 10/13 anonim ***** válasza:

A falon volt egy kutya, egy macska, és egy egér képe.

A szellem lelökte a macska képét.

Miért? Mert azt gondolta így szellemes.

Szívesen.

2017. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!