Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak?

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy múlt héten balesetem volt és elég nagy kómába estem mintha meg haltam volna és ezek után mintha nem is a mennyországba hanem azt hiszem a pokolba kerültem mert mindenhol szinte lávákat láttam folyó láva égő fáklyák meg egy pár természet feletti lényt akiknek szarvaik voltak meg minden ilyenféle dolgok elég sok ideig tartózkodtam ide lent majd egyszer csak mintha valami a mélyből húzott fel és felkeltem utána még 1-2 napig feküdtem a kórházba és haza küldtek de mikor felkeltem a kórházba már akkor kezdődtek olyan dolgok velem , hogy mintha hívtak volna vissza le a pokolból engemet halványan láttam magam körül dolgokat a falakat is szinte olyan színűnek láttam mint amilyenek a pokolba voltak de csak halvány foltokba hol olyan volt hol nem meg hallottam hogy szólítanak engem : halk mély hangon szólítottak : gyere...gyere vissza .... úgyis vissza jössz ...

Ilyeneket hallottam meg mikor itthon a tükörbe is bele néztem hirtelen pár másodpercig ördögi vagy sátáni angyalként láttam magam becsuktam a szemem majd eltűnt meg volt mikor éjszaka aludtam és akkor is szólítottak meg halvány foltokba a pokolt láttam mindenhol és a mai napig ez a helyzet nálam a körülöttem lévőknek hiába mondom el azt mondják ne foglalkozzak ezekkel a dolgokkal majd elmúlnak de egyszerűen senki se hiszi el hogy tiszta valóságosak a dolgok jó voltak emberek akik tényleg hittek nekem ők azt mondták hogy forduljak valami szakemberhez aki ebben tudna segíteni de gondoltam előtte megosztom pár emberrel hogy ti hogyan tudnátok segíteni és szerintetek mik ezek ? Köszönöm előre is



2017. dec. 10. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Szilvásbuktát.
2017. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

a.) téríteni próbálsz.

b.) álmodtad ès elhitted valóságnak.

c.) halucinációid vannak.

d.) igazat mondasz.

2017. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Mit szivtal? Van meg belole? Adsz?
2017. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg komoly, akkor írj privátot.

Egyébként az ilyen kérdésekben hasonló válaszokat fogsz kapni, mint eddig.

2017. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Itt valami tévedés lehet, pokol nem létezik, onnan tudom, hogy már jártam ott.
2017. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
megtérsz, sosem késő
2017. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz kategoria. A hit kategoriaba kell tenni.
2017. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Mi a különbség?
2017. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A halálközeli élményeket elég nehéz elemezni, de egy biztos: ezek az ÉLETHEZ tartoznak, és nem a halálhoz.

Ha te a pokolról álmodtál, akkor valószínűleg félsz, hogy bűnös vagy valamiben.

Gondold át az életed, hogy minden rendben van vele, ami rajtad múlik?

2017. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyakorold a központozást.
2017. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!