Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor talál már végre rám a...

Mikor talál már végre rám a szerelem?!

Figyelt kérdés
Tini meleg fiú vagyok. Már egy ideje valahogyab úgymond a szerelembe vagyok szerelmes és egyszerűen nem tudok már tisztán gondolkodni. Tetszik is pár fiú de egyszerűen szűkségem van valakire nem a sex miatt de az is szempont hanem hogy ne legyek egyedül. Mi az ezoterikus oka hogy nem jön ösze soha senkivel?

2017. dec. 15. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezoterikus oka. Nem vagy elég nyitott, félsz, nem jó jeleket küldesz, nem megfelelő a kisugárzásod, vagy eddig még nem tetszettél meg úgy isten igazából senkinek. Majd eljön a te időd, nyugi.
2017. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Én úgy látom a melegeknek és leszbiknek folyton van valakijük, elég könnyedén veszik ezeket az összejövök valakivel dolgokat, akár csak egy diszkó wcjében kufircra is.
2017. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul működik a gyökércsakrád, ki kellene tisztíttatni.
2017. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De pont ez a rosz. Úgy érzem nyitott vagyok de valószínűleg türelmetlen. Például van egy fiu aku tetszik és arra lakik amerre én és egyszer követtem csak hogy megtudjam hol lakik és már tuti azt hiszi valami sexuális zaklató vagyok. Xd
2017. dec. 15. 22:16
 5/5 anonim válasza:
Hát mondjuk ez tényleg elég ijesztően hangzik, hogy követted hazáig, hogy tudd, hogy hol lakik. Majd lesz valakid, ha nem is ő, de tuti jön majd más. Esetleg próbáld társkeresőn vagy valami.
2017. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!