Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék, , beszélni" a...

Hogyan tudnék, , beszélni" a tengerimalacommal? Mármint nem úgy hogy ui-ui meg ilyenek hanem úgy olyan ezoterikusan vagy hogy is mondjam?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom elmagyarázni... hallottam olyat hogy zoopátia. Ehez mit kell tennem? Szeretném ezeket a lényeket kicsit jobban megismerni. De nem úgy mint mások... hanem egy kicsit szokatlan módon.

2017. dec. 26. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nem tudom, de sok sikert!
2017. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Az ezotéria alapja az olyan halucinogén anyagok fogyasztása, mint pl.: az LSD.
2017. dec. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyeséget írtál utolsó. Van akinek elég az alkohol is (nekem xD) és máris ezoterikus. A tengerimalac szeme pont annyira elárulja őt, mint bárkit.
2017. dec. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném ezeket a lényeket kicsit jobban megismerni. De nem úgy mint mások... hanem egy kicsit szokatlan módon."

Kérdezd Cicciolinát

2017. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
aszondja "nem úgy hogy ui-ui meg ilyenek" :DDDDDDD
2017. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ehhez le kell ereszkedned egy tengerimalac értelmi szintjére. Ezt legkönnyebben úgy érheted el, ha egy hétig csak köztévét nézel és mellé Lokált vagy más kormánypárti propagandalapot olvasol.
2017. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Naa :D

De most miéért??? A tengerimalacok tök okosak csak épp nem a mi nyelvünket beszélik. Ki tudja, lehet hogy még értelmesebbek is nálunk :D az enyémek pl sok trükköt is tudnak

2017. dec. 28. 09:37
 8/9 A kérdező kommentje:
4-es: ezen tényleg jót röhögtem 😂😂😆 de nem erre vagyok kíváncsi😂
2017. dec. 28. 09:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos Fidesz-szavazónál valóban okosabbak, ez tény.
2017. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!