Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történt ez?

Miért történt ez?

Figyelt kérdés

Két napja elgondolkodtam azon, hogy mennyire fájna nekem ha a szomszédom kutyája elpusztulna(mindig szoktam játszani vele). Rá következő nap a kutya meghalt. Én nem vagyok ezotériás meg semmi ilyesmi, nagy valószínűséggel ez véletlen. De azért kicsit furcsa..

Tudom nem lesznek normális kommentek de kíváncsi vagyok szerintetek ez mi?



2018. jan. 18. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy véletlen. Öreg volt már a kutya? Mert akkor logika is lehet benne.

(Nem, nem a gondolatodtól halt meg a kutya, ha erre vagy kíváncsi.)

2018. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csupán véletlen. Be lehet vonzani dolgokat, de gondolom te nem kívántad a halálát
2018. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel benne hogy te vonzottad be a kutyus halálát,akkor miért az ezotériába írtad a kérdésed?Anyám egyszer azt mondta,fiam óvatosan vezess,erre még ki se tudtam nyomni a telefont s kiugrott 3 őz a semmiből.Lehet véletlen?Biztos vagy benne?
2018. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem volt oreg kutya kb 2 eves. Nem kivantam a halalat
2018. jan. 18. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Véletlen. Csak azért érzed úgy, hogy nem az, mert megtörtént. Mindenki tud mondani ilyen eseteket az életéből, hogy pont arra gondolt és megtörtént. No de mennyi olyan van, amikor gondolsz valamire és mégsem történik meg. Olyankor nincs varázserő, vagy mi? :)
2018. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megérezted,hogy el fog pusztulni,mert szorosabb kapcsolat volt köztetek,kötődésnek hívják..anya-gyermek,szerelmesek stb..érdekes,hogy mindenki a fonákjáról "bevonzásról" fantáziál,az istenkomplexust a politikusokra kéne hagyni.. :D
2018. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Drága utolsó!

Te nem vagy tisztában sem a bevonzás, sem az istenkomplexus fogalmával, ha összemosod a kettőt. Inkább ne írtál volna semmit!

2018. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!