Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felvettem egy telefonos...

Felvettem egy telefonos alkalmazással a hangokat amik este lezajlanak, furcsa hangokat hallottam vissza, kopogást, mi lehetett az?

Figyelt kérdés
nagyon félek, 10 percen keresztül megy ez a kopogás, van kutyám, csivava, vele alszom, van egy tengerimalac velem egyszobában, van tálja, ilyen itókája, faháza, a ketrec alja műanyag, a többi meg rács. kérlek gyors válaszokat!

2018. jan. 29. 01:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem annó hörcsim volt hasonló ketrecben, és éjszaka előszeretettel rágcsálta, meg futkosott fel-alá, a mókuskerékről nem is beszélve. Két kisállattal együtt rengeteg forrása lehet a zajnak, szóval nem hiszem, hogy szellemed van.
2018. jan. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Depresszió lehet ez.
2018. jan. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Átkopogott anyukád a falon, hogy most már aludjál
2018. jan. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Missi_Key ***** válasza:
87%
Ha felvetted miért nincs link?
2018. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Kopogószellem. Engem majd be este, mert rád veri az ajtót.
2018. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Akár panelben akár házban laksz, mindenhol vannak hangok. Lehet kintről jön a zaj, vagy a bútorok okozzák hőtágulás által.
2018. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen alkalmazàsok elsősorban arra vannak,hogy a sajàt magad àltal kiadott hangokat megfigyelhesd.Elsősorban a horkolàst.Esetleg az alvàsciklus alakítàsàban segít.Tehàt inkàbb csak a sajàt hangodra koncentràlj,az összes többit nagyon nehéz lenne azonosítani és felesleges is.

Bele kell szàmítani azt is hogy valamelyest torzitva hallod vissza.

Kopoghatott valamivel a hörcsögöd,de a kutya is zajonghatott.Pl unokatesómnak pincsije volt ami ha nem tudott aludni akkor csapkodott a farkàval és nagyon idegesitő volt hallgatni ahogy folyamatosan kopogott a padlón a farka.

2018. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!