Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek? :S

Erről mi a véleményetek? :S

Figyelt kérdés

Azoknak AKIKet érdekel ez a TÉMA!

Fontos lenne!:S


Egy ismerősöm tegnapelőtt elmesélte nekem,hogy pár nappal ezelőtt volt egy úgymond rossz élménye. Félálomba volt, vagy már szinte nem is volt álomba, és hirtelen elkezdett zsibbadni az egyik része és egyszercsak azt érezte, hogy a szülei vannak ott mellette.A halott szülei jutottak eszébe.És úgy érezte mintha mellette lettek volna.:S:S:S Ő azt mondta erre az egészre, hogy lehet, hogy közeleg az ő halála...Azért érezte ilyen közelinek őket.

Ti erről mit gondoltok?Mi lehetett ez?Valami magyarázat erre,hogy miért érezte Őket ilyen közelinek??

Engem ez felzaklatott.De őt is.


2010. jún. 7. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Alvásparalízis.

Amiben csak az a furcsa hogy a REM-fázisban fordul elő és nem elvalváskor vagyis úgy vettem ki a szövegből hogy próbált elaludni és akkor történt, de ha felébredt és nem tudott mozdulni erős zúgást halott akkor egyértelműen alvásparalízis ennek oka hogy a REM-fázisban az agytörzs lebénítja az izmokat hogy ne tudjunk magunkban kárt tenni álmunkban(stressz miatt elmaradhat ekkor alvajárás szerű események történhetnek) hirtelen felébred te a blokkolás nem enged egy ideig ezáltal az álom és a valóság határán marad ami könnyen felismerhető a bénultság érzésével,Időérzék elvesztése ezt a pár szörnyű percet óráknak érzékeljük, érzékszerveink becsaphatnak mivel álomhatárán vagyunk például ha elkap a félelem (ami elég gyakori mivel bénultak vagyunk)ekkor jönnek az ufók,démonok,szellemek stb... sőt még miután felkeltünk hallucinálhatunk hallottam hogy volt aki a macskáját,elhunyt rokonát látta.

Dióhéjban ennyi, remélem segítettem.

2010. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alvásparalízis.
2010. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem "szólónak"ha reálisan szeretnénk megmagyarázni!Én is olvastam erről ,de:Tavaly történt velem hasonló!Egy délután angyon fáradt voltam és lefeküdtem aludni álmomban valamiért felkeltem..pontosabban kinyitottam a szemem,mozdulni egyenlőre nem tudtam...és láttam a páromat!Aki aznap elment dolgozni...legalábbis azt gondoltam,hogy ő az...és elköszönt...és szomorú volt én erőt vettem magamon és nyúltam felé...de ő távolodott....nagyon sírtam és sírva hívtam őt telefonon...felvette...elmeséltem neki mi történt/mesterfoku reiki vizsgája van meg természetgyógyásztanfolyamot végzet,bár nem ezzel foglalkozik,soha nem is foglalkozott ezel,csak azért végezte el,hogy a szeretteinek segítsen mert érdekelte/ és azt mondta nyugodjak meg semmi baja nincs...szerinte csak egy gyerekkori barátom jött tőlem elköszönni aki akkor 1,5 hónapja napra pontosan 41 napja halt meg!Szerinte ilyenkor a lélek testet ölt...az arcát egyébként nem láttam ez is érdekes,de hirtelen csak arra tudtam gondolni,hogy a kedvesem az...hogy vele történt valami!De igaza volt!Gyerekkori barátom indult tovább...és csak betért még utoljára...egyébként az időpont is stimmelt!!DÉlután 4 óra körül történt a baleset után 41 nappal!!!Valakid meghalt mostanában ?Mert akkor ő jött elköszönni és nem pedig a szüleid!
2010. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

javítok:

Mármint az ismerősödnek meg halt valakije a szülein kívül?

2010. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!Az alvás paralízisre is gondoltam...


Utolsó előtti: Nagyon szomorú történet:S:( Most beleéltem magam:S:(

Azt sajnos nem tudom,hogy meghalt e valakije.Azt mondta,hogy ő a szüleit érezte ,hogy ők vannak ott.Akik már nagyon rég meghaltak.:( És úgy érezte, hogy mintha hívogatnák őt...És azért mondta azt,hogy lehet,hogy közeleg az ő halála.:s

2010. jún. 7. 15:48
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
hát igen kemény drog ez az LSD
2010. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Elkezdődött nála egy testen kívüli élmény,ez járhat zsibbadással is és sok más fura érzéssel.Ilyen állapotban már könnyen belelát a másik dimenzióba,ahol gyakran megfordulnak a szellemek is.Így hát nem csoda,hogy közelinek érezte elhunyt szüleit.Hisz valóban ott voltak...Nem kell félnie az ismerősödnek, semmi rosszat nem jelent az élménye.Szülei csak meglátogatták.Bizonyára ilyen látogatás máskor is előfordult már,csak azt ő nem vette észre,mert nem vot rá fogékony állapotban.
2010. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Azt még hozzátenném,lehet hogy az ismerősödnek szerettek volna mondani valami fontosat szülei,valamire fel akarták hívni a figyelmét(nem feltétlenül rossz dologra).Néha tesznek ilyet a szellemek.

Nekik sokszor nagyon nehéz az élőkkel kommunikálni,mivel a fizikai síkra és az élőkre nagyon nehezen tudnak hatni.

Akinek volt már testen kívüli élménye és közben próbálta felvenni a kapcsolatot a többi emberrel,az pontosan tudja,milyen érzés ez szellemeknek.

2010. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

15.54:Hát igen mindenki magából indul ki;)


"Azt még hozzátenném,lehet hogy az ismerősödnek szerettek volna mondani valami fontosat szülei,valamire fel akarták hívni a figyelmét(nem feltétlenül rossz dologra).Néha tesznek ilyet a szellemek."


Erre én is gondoltam:S Ezt majd meg is kérdezem tőle,hogy valami mást észlelt e.

Nagyon sokat segítettetek!Köszönöm! Persze jöhetnek még kommentek,Hasonló élmények ,tapasztalatok...:)

2010. jún. 7. 16:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Mikor meghalt a nagymamám aznap éjjel velem is hasonló történt. Egyszer csak vége szakadt az álmomnak és éreztem, hogy valaki ráült a lábfejemre és mond valamit. Nem tudtam mozgatni, utána szinte mellkasig "lebénultam". Nagyon rossz érzés volt ráadásként folyamatosan mondott nekem valamit az a hang. Egyfolytában csak az volt bennem, fel kell ülnöm és fel kell kapcsolnom a villanyt. A végén már teljesen be voltam pánikolva, mikor hirtelen abbamaradt minden és fel tudtam ülni, hogy villanyt kapcsoljak. Aztán később mikor már megnyugodtam elgondolkoztam rajta, hogy nem e a nagymamám jött el hozzám elbúcsúzni...
2010. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!