Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden amit nem akarok megtört...

Minden amit nem akarok megtörténik?

Figyelt kérdés

Mitől van? Egyre több pofont kapok az élettől, és már nagyon elegem van. Semmi se jön össze, csak az történik, amit nem szeretnék. Nem is gondoltam ezekre a dolgokra sokat, hogy bevonzam őket. A jóra... Mindig csak a jóra gondolok, de már nagyon kivagyok. Sose jön össze semmi, csak a rossz dolgok. Nincs értelme az életemnek.

16L



2018. febr. 11. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Van egy konyv az a cime hogy "A titok" pontosan a bevonzasrol, a szavak es gondolatok teremto erejerol van benne szo. Ha gondolod olvasd el. Csak ravilagitanek arra, hogy az univerzum szanara az a szo hogy "nem", nem letezik. Nem akarom = akarom.
2018. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ne akard a telitalálatos lottót és minden problémád megoldódik!
2018. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy talán érthetőbb ha belegondolsz mennyi mindent akarsz. Azok a dolgok amik a te életedet alkotják valamilyenek és vannak valahogyan. Az akaratod szerint mindig jobbat, kellemesebbet akarsz. (Így lenne egészséges)


A dolog másik fele és lényege az érzéseid. Amikor úgy gondolkodsz és cselekszel, hogy jól érezd magad, az életedet alkotó dolgok elkezdenek az akaratod irányába formálódni, de ha úgy gondoljodsz és cselekszel, hogy a megszokott érzésben maradj legyen az jó vagy rossz, számodra véletlennek látszik minden. A rossz érzések állandó jelenléte pedig az akaratoddal ellentétes irányba formálják életed dolgait.


Így a legegyszerűbb leírni azt amit kérdeztél. Egy valamit tudsz csak irányítani és az a figyelmed. Amire figyelsz azt érzed érzésként és így tudod, hogy jó vagy rossz.


A példa kedvéért: Reggel mikor felébredsz gondolhatsz arra, hogy "Ez a mai napod gyönyörű." így ez a hangulat válik forrásává további gondolataidnak amíg valami ki nem zökkent.

Ébredéskor gondolhatsz úgy is a napra, hogy mennyi mindent kell csinálnod amikhez nincs kedved de akkor azonnal lehangolod magad a jóról.


Remélem segítettem.

2018. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Eddigi életemben mindig pozitív voltam. Minden reggel ezekkel a szavakkal keltem: Szép ez a nap, jó napom lesz, boldog vagyok, hogy felebredtem...stb. De ezektől a szavaktol az utóbbi napjaim nem lettek jobbak. Úgy érzem csak negativ dolgok tortennek velem. Nincs ertelme az eletemnek. Monoton.
2018. febr. 11. 22:53
 5/6 Fish1 ***** válasza:
Ha úgy gondolsz szépeket, hogy közben nem hiszel benne, akkor nem is fog sikerülni. Figyeld meg az érzéseidet napközben. Pozitív vagy negatív? A gondolat mögötti érzés számít igazán és a hit, nem csak maga a gondolat.
2018. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De mi az a rengeteg rossz dolog, ami összejön? Írhatnál nehány példát, hogy mégis, milyen "kaliberű" dolgokról van szó.
2018. febr. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!